המטרה הבאה של כאוכב: החתמת שוער, הקבוצה בוחנת קיום מחנה אימון בפולין

בכאוכב בוחנים קיום מחנה אימונים בפולין. אבו רקיק נמצא בחו"ל ובוחן אופציות: "העברתי להנהלה מקום באונליין, מקווה שנצליח לסגור". המטרה הבאה בבניית הסגל היא החתמת שוער: "מעריכים את שיבל אבל לא מוכנים לשלם את הסכום". נעשתה פנייה לאחי נצרת בנוגע לנחפאוי.

 

בכאוכב אמנם עבדו במרץ בשבועיים האחרונים ומאז החתמתו של המאמן אברהים אבו רקייק, כבר צירפו רשימת שחקנים בהם ואיל חרבאוי, עבד מורג'אן, נמיר אגא, מוראד חאג', קאסם נג'אר ואחמד דיאב . כמו כן בקבוצה ממתינים לראות האם יזן נסאר הצעיר, שסומן כתגלית העונה, יצליח למצוא קבוצה בליגה בכירה יותר ובמידה ולא יעשו מאמצים להשאירו. יחד עם זאת, במועדון מחכים לראות מה מתפתח עם פציעתו של גל אלקנתי, שאף יחגוג בקרוב את חתונתו, שכן גם הוא מסומן כאחד מהמבוקשים והאהובים בקבוצה. מבחינת שמות חדשים, המאמן אברהים אבו רקייק סימן את הילאל מוסא ואוסמה שעבאן, שני שחקנים שמבוקשים בליגה א' צפון ומקווים לפחות להצליח במו"מ מול אחד מהם לחיזוק חוליית ההתקפה גם כתלות בהתפתחויות מול אלקנתי. 

 

בנוגע לעמדת השוער, בכאוכב ניסו לקדם את המו"מ מול אחמד שיבל לאחרונה אך הפערים הכספיים בין הצדדים גבוהים מאוד ובמידה והשוער לא יתפשר על הורדה בשכר לא ניתן יהיה להחתימו לעונה נוספת. על כך אמר המאמן אברהים אבו רקייק: "עם כל האהבה וההערכה אליו, לא נוכל להחזיק אותו בסכומים שהוא רוצה ולכן נחפש אופציות אחרות. הוא שוער מצוין אבל בטח לאור העונה הנוכחית שבה נקיים שפיות כלכלית נאחל לו הצלחה במקום אחר".

 

עוד בנושא זה, בימים האחרונים נעשתה פנייה מטעם כאוכב לאחי נצרת בנוגע לעומר נחפאוי. השוער הצעיר שעשה עונה מצוינת במדי הפועל כפר כנא וסומן כמועמד המוביל להחליף את שיבל במידה ולא יגיע, עדיין לא קיבל החלטה בנוגע לעתידו וזו תתקבל רק לאחר שיחה שיקיים עם יו"ר אחי נצרת אחמד חילו. 

 צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

 

בנושא מחנה האימונים, המאמן אברהים אבו רקייק ששוהה כעת בחופשה בחו"ל, בדקה אופציה לקיום מחנה אימון בפולין: "אהבתי את המקום ואני שואף שנקיים שם את המחנה, גם המחיר שפוי ומקווה שנצליח לסדר את זה לקראת סוף אוגוסט". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload