שרון צופין ישמש כעוזרו של איסמעיל עאמר בכפר קאסם, תקציב העירייה יעמוד על כשני מיליון

שינויים בכפר קאסם: הקבוצה צירפה את עוזר המאמן שרון צופין והודיעה שתשחק באצטדיון לוד, חלוץ זר על סף סיכום. העירייה צפויה לתמוך בכ-2 מיליון שקלים.

בכפר קאסם פתחו הערב באופן רשמי את ההכנות לעונה הקרובה בליגה הלאומית ופרסמו הודעה לפיה עיריית כפר קאסם תעביר תקציב של כ-2 מיליון שקלים בכדי לתמוך בקבוצה כאשר גם ראש העיר הבטיח לעזור לקבוצה עם מיליון נוסף והוא יישא בהוצאות של המגרש בלוד עד שיחזרו ל"אבו חמיס", שצפוי לעבור שיפוץ ובו יערכו בשלב זה רק אימוני בוקר ואילו המשחקים ייערכו באצטדיון לוד.

בצד המקצועי, איסמעיל עאמר יוביל את הקבוצה בליגה הלאומית ועל כך לא היה הדיון, אלא על מי ישמש כעוזרו. תחילה במועדון שקלו לצרף את מוחמד סמארה אך לבסוף זה לא הסתדר והערב הודיעו על צירופו של שרון צופין, שחקן הערב של מכבי פ"ת וחבר טוב של עאמר.

צילום: מועדון ספורט כפר קאסם

בנוגע לסגל, בכפר קאסם הודיעו כי שישה שחקנים מהסגל הקיים ימשיכו, אלו בעלי הניסיון הרב יותר בליגה הלאומית. כמו כן יצורף חלוץ זר שעדיין לא שיחק בישראל שהמו"מ איתו נמצא בשלבי סיכום. כל זאת יחד עם הכללתם של חמישה שחקנים בולטים מתחת לגיל 23. בנוגע לרכש, כרגע מתנהל מו"מ עם שלושה קשרים בעלי ניסיון מתוכם אחד ככל הנראה יצורף, כמו גם שחקן מליגת העל אך זה יוחלט רק לאחר השחקנים בליגה הבכירה יקבלו את כל האופציות ויוכלו לקבל החלטה. יחד עם כל אלו, גם במחלקת הנוער הכוונה היא להשקיע לא מעט כספים בכדי לחזק אותה.

#מסכפרקאסם

כתבות נוספות