מסתמן: פיראס מוגרבי יישאר בבני סכנין גם בעונה הבאה

בפגישה בנוכחות נציגים מהעירייה נענו לדרישות על מנת להשאיר את הקשר בשורותיה ולא למכור אותו לאחת מן המתעניינות בליגת העל. ההחלטה הבאה: גאדיר וקנדיל.

בסכנין אמנם עדיין לא הכריזו רשמית על זהות מאמן לעונה הבאה, אך כן פועלים בראש ובראשונה מול השחקנים הבכירים שזוכים להתעניינויות מקבוצות ליגת העל ונחשבים כברגים המשמעותיים והמשתכרים הגבוהים ביותר בקבוצה. אם כך, לאחר מימוש האופציה על עטאא ג'אבר, היום(שבת) התקיימה פגישה בעניינו של פיראס מוגרבי בה נכחו גם נציגי העירייה ומייצגו של השחקן. הפגישה הוגדרה כחיובית ובמסגרתה התקבלו הסכמות לדרישות שהוצבו ובראשן מענק עלייה על מנת להשאיר את הקשר במדים האדומים לעונה נוספת על מנת שיהיה הפקטור המשמעותי ביותר בעונה הבאה בה מתכננת סכנין לחזור מהליגה הלאומית לליגת העל.

כמו כן בשלב הבא מתכננת סכנין לקבל החלטות גורליות בנוגע לעתידם של מוחמד גאדיר ומחמוד קנדיל, שגם כן מחוזרים על ידי מספר מועדונים אך בשלב זה סכנין סירבה להצעות שהגיעו אליה בעניינם. כמו כן, ממתינים לסיום הסאגה סביב רפואה כשבמועדון אופטימיים לגבי החלטתו ולבטח לאור ההחלטות האחרונות בנוגע לפיראס מוגרבי ועטאא ג'אבר שהיו ברשימה של המאמן המבוקש.

צילום: עובאדה אכתילאת

#בניסכנין

כתבות נוספות