פתיחת ליגה ברגל ימין: פלפלה כפר קאסם הביסה את בית"ר ירושלים

הפייבוריטית למסע הגביע בחופים הצליחה להביס את בית"ר ירושלים 10-3 במחזור הפתיחה של הליגה לכדורגל חופים: חמאדה ג'בארין כיכב עם שלושער, סאמח מרעב, בוקינהא, עאמר יתים, אחמד סרסור, וסים איגבאריה, מועאד עאמר וברונו הוסיפו כל אחד שער. ג'בארין: "קונה את זה שלא אכבוש כל הליגה אבל שניקח גביע. מסתכלים כבר למשחק הבא". 

 

במשחק הפתיחה של ליגת בנק יהב בכדורגל חופים שמתקיימת בחוף "פולג" בנתניה הצליחה בני פלפלה כפר קאסם לרשום ניצחון מוחץ בתוצאה 10-3 על בית"ר ירושלים. אין ספק כי הניצחון הגדול של מאמון עאמר וחניכיו נותן להם דחיפת ביטחון ענקית להמשך הדרך, כאשר הם מסומנים כפייבוריטים לזכייתם בגביע הליגה, שאיבדו כבר שנתיים רצופות בהן סיימו כסגנים.

 צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

 

מאמן בני פלפלה כפר קאסם מאמון עאמר אמר על הפתיחה המצוינת: "זה משחק אחד אני מקווה שנמשיך עם אותה יכולת ואני מאמין שהצלחנו היום להעלות את היכולת. רואים שהקבוצה עדיין לא מחוברת, רק לפני שבועיים התגבשו כל השחקנים והתחלנו לשחק ביחד. אני מקווה שנעלה את הרמה עוד במשחקים הבאים. קבוצות אחרות? עוד לא ראיתי אותן ובטח עם הזרים האחרים שיגיעו לקבוצות הם יראו יותר טוב, אנחנו מהתחלה אמרנו אנחנו בונים קבוצה טובה קבוצה שתהיה אטרקטיבית ושהקהל ייהנה ממה שאנחנו עושים".

 

המצטיין עם שלושער במחזור הפתיחה חמאדה ג'בארין הוסיף: "כיף לפתוח את העונה ברגל ימין ולנצח, חשוב מאוד להדגיש שזה רק משחק ראשון ואנחנו עדיין לא עשינו כלום. זה צעד שייתן לנו דחיפה לשאר המשחקים, אנחנו נגיע לכל משחק כגמר כי כולם יודעים מי זאת פלפלה כפר קאסם - קבוצה שהיא יודעת מה היא רוצה מעצמה, יש לה צוות מקצועי, מאמן והנהלה שעובדים יום ולילה בשביל שלא יחסר כלום לשחקנים, הם עבדו קשה במשך שלושת החודשים האחרונים ועכשיו התור של השחקנים להחזיר להם ולהחזיר את הגביע למקום הטבעי שלו". 

 ג'בארין חוגג

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 


עוד הוסיף ג'בארין על יכולתו האישית והחיבור עם השחקנים: "אנחנו משתלבים ביחד, אנחנו סומכים על ההנהלה ועל כל הצוות שעושה עבודה נפלאה והמשחק הזה נגמר, אנחנו עם הפנים קדימה למשחק הבא. באופן אישי תמיד כיף לכבוש ואני שמח היום שכבשתי שלושער, זה בזכות כל השחקנים אנחנו עבדנו טוב באימונים ויישמנו את זה במשחקים וזה מה שיצא לנו. לא חשוב מי כובש אם זה אני או שחקן אחר, אני מבחינתי מקבל שעד סוף הטורניר לא אכבוש שער אחד אבל בסוף נזכה בגביע. אנחנו גוף אחד, קבוצה אחת, אנחנו חברים וכולנו אוהבים אחד את השני".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload