אחמד דיאב וקאסם נג'אר הצטרפו לכאוכב, אחמד סייד אחמד עבר לערערה

אחמד דיאב וקאסם נג'אר חתמו בכאוכב, נמיר אגא ומוראד חאג' סיכמו גם כן. אחמד סייד אחמד עבר להפועל בני ערערה: "אני חוזר מהפציעה רעב ומלא תשוקה וציפיות מעצמי". 

 

לאחר צירופו של עבד מורג'אן, כאוכב עוברת שינויים נוספים ובימים האחרונים נפרדה משחקנים ובמקביל צירפה חדשים. מי שנפרד מהקבוצה וחתם ביעד חדש הוא המגן אחמד סייד אחמד, שעבר באופן רשמי להפועל בני ערערה ויתחרה בכאוכב בעונה הבאה. סייד אחמד כזכור עבר פציעה ושיקום לא קלים בתחילתה של העונה החולפת, אך החלים וחזר לשחק כשהוא נחוש מתמיד. 

 

על חתימתו אמר המגן אחמד סייד אחמד: "אני מאוד שמח על החתימה בקבוצה כמו ערערה במועדון חם ומחבק ואנשים נהדרים הנהלה וקהל גדול ועם מאמן העונה עיסא נג'ידאת שכל הזמן רצו אותי ותמכו בי. אני בא מאוד רעב לשחק ולהצליח אחרי הפציעה שעברתי אני חוזר יותר חזק ועם הרבה תשוקה וציפיות מעצמי ואני בטוח שערערה תהיה קבוצה חזקה וקשה שתהיה לה מילה בליגה ואני מקווה שנצליח ביחד להשיג את המטרות. אני רוצה גם להודות קודם כל למשפחה שלי ולאבא שלי שתמכו בי כל הזמן ובתקופות הפחות הטובות בזמן הפציעה והשיקום ועזרו לי לצאת מזה יותר מהר ויותר חזק". 

 סייד אחמד במעמד החתימה בערערה 

 

במקביל, כאוכב צירפה לא מעט שחקנים חדשים עליהם פורסם בלעדית באתר יאללה ספורט כמועדפים על פניו של המאמן אברהים אבו רקייק והם החלוץ אחמד דיאב וקאסם נג'אר. כמו כן הקבוצה השלימה את צירופם של נמיר אגא ומוראד חאג' ולאחר מכן תפנה לשמות חדשים שנמצאים בפנקסו של המאמן. 

 צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload