טירה מכוונת לצמרת הגבוהה בעונה הבאה, בקבוצה מחכים לראות אם אדרי יימצא קבוצה בליגה בכירה

בטירה מתכוננים לפתיחת העונה: "רוב השחקנים יישארו, לא נשקיע סכומים מטורפים ונשמור על שפיות". בקבוצה מכוונים למקומות 1-3, אדרי מנסה למצוא קבוצה בליגה בכירה על אף בטירה הבהירו לו שישמחו אם יישאר. 

 

במ.ס טירה ממשיכים בהכנות לקראת פתיחת העונה הקרובה כאשר בקבוצה ינסו לצרף בלם, חלוץ וקשר בכדי להשלים את הסגל. לאחר שהחתימה את החלוץ זומא, בטירה לא ממהרים להחתים שחקנים ושוקלים את הצעד הבא שיעשו בבניית הסגל. על המטרות וההחתמות התייחס מנהל הקבוצה עבד טיטי ואמר לאתר יאללה ספורט: "רוב השחקנים שהיו לנו בעונה שעברה יישארו, נקודתית נתחזק בכמה עמדות ואם יהיו החלפות זה אחד לאחד. לא נשתגע ולא נחרוג מהתקציב".


טיטי כאמור רוצה לשמור על שפיות כלכלית ואינו מוכן להכניס את היד עמוק לכיס, בזמן שרוב קבוצות המגזר בשנים האחרונות משלמות שכר שחקנים גבוה בטירה רוצים לשמור על פרופורציות וסטנדרטים של ליגה א': "אני לא מוכן להשקיע את אותם סכומים שמושקעים בליגה א', זה טירוף והשכר לא נורמלי. נשמור על שפיות כלכלית ונצרף שחקנים שמתאימים מבחינת מקצועית וכלכלית".

 צילום: עובאדה אכתילאת

 

טיטי רוצה שקבוצתו העונה תקרא תיגר בקרב על הצמרת ואינו מפחד להגיד שהמטרה שלהם העונה היא לסיים במקומות 1-3, לאחרעונה שבה קבוצתו הצליחה להגיע למשחקי הפלייאוף. בקבוצה מספרים ששלום אדרי מנסה למצוא קבוצה בליגת העל או הלאומית והוא רוצה לעבור את המבחנים באחת מהקבוצות בליגות בכירות, בטירה כמובן לא יעמדו בדרכו למרות ההערכה הרבה שהוא מקבל שם מהצוות והקהל המקומי שישמח לראות אותו ממשיך. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload