בסכנין עדיין מקווים לפתור את המחלוקת עם רפואה, החלטה תתקבל לגבי ג'אבר וקנדיל

סכנין עדיין לא וויתרה על רפואה אך קיימת מחלוקת בין הצדדים. הקבוצה צריכה להחליט לגבי האופציה על חוזהו של ג'אבר עד סוף השבוע. 

 

לאחר שיחות מתקדמות בין המאמן קובי רפואה להנהלת סכנין, נמשכו המגעים בין הצדדים אולם טרם התקדם עד לכדי חתימתו ומינויו למאמן היורדת הטרייה לליגה הלאומית. כאמור המחלוקת בין שני הצדדים בשלב זה היא סביב הסגל שיישאר בעונה הבאה כאשר רפואה דרש השארת שלושה שחקנים בכירים בהם פיראס מוגרבי, מוחמד גדיר ועטאא ג'אבר.


אמש התקיימה פגישה עם עטאא ג'אבר אשר חוזהו מסתיים ב-16 לחודש ואם סכנין לא תממש את האופציה עליו עד לתאריך זה השחקן יהפוך לחופשי. בשלב זה המחלוקת בין הצדדים היא התפשרות על השכר החודשי. לגבי מוחמד גדיר, על אף ההתעניינות שהייתה ברכישתו ממספר קבוצות בליגת העל, בסכנין לא מעוניינים לשחררו וסרבו להצעות על שחרור בחינם או סכומים שהוגשו ולא עונים על דרישותיה של סכנין, כנ"ל לגבי פיראס מוגרבי שמעוניינים לעמוד בחוזהו לעונה נוספת אך כעת ישנן אי הסכמות על מענק העלייה, מי שעשוי להתערב בנושא ולנסות למצוא מימון כלכלי לעניין הוא ראש העירייה שמעורב בתהליך.

 צילום: עובאדה אכתילאת 


בנוגע למחמוד קנדיל התמונה עדיין לא ברורה, אך במידה והשחקן יהיה נחוש לעזוב שמו של עומרי גלזר עלה כמועמד, נושא שעלה גם בשיחות עם רפואה שהצהיר על כך שיכול לסייע למהלך לקרות אם ירצו שייצא לפועל. שחקן נוסף שמחוזר על ידי קבוצות בליגת העל בהן נתניה וחדרה הוא איהאב גנאים, אך גם במקרה שלו סכנין לא תסכים לשחרור שלא בתמורה כספית גבוהה וכן הצהירה שרוצה להשאיר אותו במדיה. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload