עודאי שלעאטה מחוזר על ידי קבוצות בליגות בכירות: "הציעו כי אני שחקן טוב, הוכחתי את עצמי"

הקשר זוכה להתעניינות ממספר קבוצות בליגות בכירות: "קיבלתי הצעות מליגות בכירות כי אני שחקן טוב, הוכחתי השנה לכולם מה אני שווה".

מי שנחשב העונה לאחת ההפתעות בליגה א' ואף יותר מזה בהפועל כפר כנא בחרו בו כתגלית העונה הוא עודאי שלאעטה. הקשר הצעיר שכבר בקיץ שעבר הראה ניצוצות של כוכב עולה, זכה למחמאות על המשחק, הכישרון ועל הדרך שעשה עם הפועל כפר כנא. בשלב זה ישנן ציפיות שהילד הצעיר אולי ינסה את מזלו בליגה הלאומית או בליגת העל ובהפועל כפר כנא עושים את הכל המאמצים בכדי שהוא אכן יצליח. בקרוב הוא צפוי לעשות מבחנים ב מ.ס אשדוד לאחר שגם אייל לחמן שעשוי לשמש כאחד אנשי המקצוע במועדון, זיהה בו פוטנציאל. כמו כן גם בני סכנין הוזכרה כאופציה עבורו.

הייתה לך עונה טובה בכפר כנא, איך אתה מסכם אותה?

"עברתי הרבה דברים קשים שאם היה שחקן אחר במקומי אולי הוא היה פורש, אבל לא וויתרתי והאמנתי שההזמנות תבוא ובסופו של דבר קיבלתי אותה מהפועל כפר כנא ולקחתי אותה בשתי ידיים, הוכחתי לכולם מה אני שווה. בכפר כנא למדתי הרבה דברים מהמאמנים וההנהלה שכל הזמן עמדו מאחוריי ועזרו לי. בהזדמנות הזו אני רוצה להודות להם ולקהל ולאחל להם הצלחה בעונה הבאה".

קיבלת התעניינות מספר קבוצות בליגה הלאומית, עד כמה אתה חושב שגילך הצעיר גם סייע לכך במסגרת החוקים החדשים בליגה השנייה?

"קיבלתי הצעות עוד לפני שהחוק הזה יצא וקיבלתי אותן בגלל שאני שחקן טוב וכולם ראו שיש לי ברגליים הרבה דברים טובים שאין לכל שחקן. אני לא מתבייש להגיד שיש לי הצעות גם מליגת העל".

צילום: עובאדה אכתילאת

גדלת במשפחה ספורטיבית, אביך היה שחקן בהפועל סכנין והאחים שלך שחקני כדורגל, עד כמה תמכו בך וזה עזר לך?

"אני חושב שאבא שלי הוא הספורטאי מספר אחד בעיר, הוא היה שחקן כדורגל ועכשיו הוא מאמן כדורסל ומשחק כדורסל וגם כדורעף. אבא כל הזמן היה אומר לי 'אתה תגיע רחוק', גם כשלא נתנו לי את ההזדמנות הוא היה מאחוריי, כשהייתי במשבר הוא עזר לי לקום מחדש ולראות לכולם מה אני שווה. לגבי שני האחים שלי, הם ואמא שלי תמיד לצידי ועוזרים לי להתקדם ולהאמין שאני יכול להגיע רחוק. המשפחה היא הכוח שלי".

מה הייתה ההמלצה של אבא בתור שחקן הפועל סכנין בעבר? כי זו קבוצה ששמה הוזכר איתך גם היום

"החלום שלי היה לשחק בבוגרים בבני סכנין בליגת העל והייתי רוצה להגיע לקבוצה גדולה במדינה שהייתי בנערים אבל אבא שלי שיכנע אותי שאני אגדל רק בבני סכנין ואהיה באחד מהימים הכוכב של בני סכנין. לצערי בני סכנין ירדו ליגה וזה כואב, אבל אני תמיד אשאף להיות אחד מהמנהגים של הקבוצה בעתיד".


כתבות נוספות