הנבחרת הובסה וספגה ביקורות: "צריכים להרים את עצמנו, אנחנו במרתון"

הנבחרת הובסה 4-0 על ידי פולין, אך נותרה במקום השני בבית: כיאל המשיך להצטיין אך הוחלף בדקה ה-57', סבע שותף כמחליף.

 

לאחר הניצחון הגדול על לטביה, הגיעו שחקני נבחרת ישראל למשחק מול פולין בידיעה שפערי הרמות קיימים, אך מדובר בקרב ישיר על המקום בבית וכל נקודה שיוציאו במשחק הזה תהיה הישג מרשים. מבחינת הסגל, אנדי הרצוג המשיך לתת את הקרדיט לניר ביטון כך שטאלב טוואטחה גם הפעם פתח על הספסל, כמו כן מנור סולומון קיבל מקום באחד עשר על חשבונו של דיא סבע שפתח בעקבות היעדרותו של דאבור במשחק האחרון.

 

על כר הדשא, הנבחרת פתחה בצורה לא רעה את המחצית הראשונה והגיעה למספר מצבים של כיאל וזהבי מצטייני המשחק מול לטביה שלא מצאו את הרשת. מנגד, גם פולין הצליחה כבר בדקות הראשונות להגיע למספר מצבים קורצים שאמנם נהדפו על ידי הרוש, אך בדקה ה-30' הוא כבר נכנע לכדור של פיונטק ומשם החלה ההתדרדרות. 

 

במקום להשוות ולהיאבק במחצית השנייה, הנבחרת הציגה משחק הרבה פחות טוב וירדה ביכולת. הרוש לא הצליח לשחזר את היכולת האישית מהמשחק האחרון וספג כדור עונשין מאחד עשר מטרים בדקה ה-656' מרגליו של הכוכב הפולני לבנדובסקי. כיאל הוחלף כבר בדקה ה-57' על אף שהיה מהדומיננטיים על כר הדשא והנבחרת המשיכה לספוג שערים בדקות 58' ו-84' שהותירו אותה מובסת בסיום 90 הדקות ועם הרבה חומר למחשבה לקראת המשחקים הבאים שיתקיימו בחודש ספטמבר. במצב הנוכחי, על אף ההפסד הנבחרת ממוקמת שנייה בבית בעוד נותרו שישה משחקים לסיום המוקדמות.

 צילום: ההתאחדות לכדורגל

 

מאמן הנבחרת אנדי הרצוג אמר: "היה לנו משחק טוב במחצית הראשונה עשינו הכל נכון , עם שניים שלושה מצבים להבקיע. אבל במחצית השנייה זה השתנה ואיבדנו את תכנית המשחק, כשאתה משחק ככה מול קבוצה כמו פולין אתה יודע שזה יהיה קשה. עשינו גם טעויות בסוף שהשפיעו, אחרי השער השני ירדנו ביכולת, זו לא הייתה אותה רמה במחצית השנייה. זה לא סוף העולם אבל היום רציתי לראות את השחקנים שלי עם ביטחון, דיברנו על זה לפני המשחק".

 

החלוץ ערן זהבי הוסיף: "במחצית הראשונה עשינו מחצית טובה מאוד היינו צריכים להבקיע ער, הראינו אופי יזמנו והגענו למצבים. ברמות האלה כשלא הבקעתי אני לוקח את האחריות על עצמי. במחית השנייה קיבלנו פנדל שהיה או לא היה ומשם היה אבוד. אנחנו במרתון עכשיו, צריכים להרים את עצמנו להישאר ביחד ולהמשיך הלאה. ברור שהיה לי קשה יותר הפעם, זה משחק החוץ הקשה ביותר בבית. ביום קצת יותר טוב שלי הייתי עושה שער מחצאי המצבים שהגעתי. לא נעביר ביקורות כאלה ואחרות, המשחק היה ונגמר אם ננצח את המשחק הבא בבית הכל חוזר לקדמותו. אנחנו במקום השני בבית ורוצים לשמור עליו". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload