בהאא חליל: "אכסאל תיאבק השנה שוב על הכרטיס לעלייה"

יו"ר אכסאל מרגיע את השמועות על התפרקות: "בקרוב יגיע ספונסר לקבוצה". ויש לו בטן מלאה על חיקרות הטיית המשחקים: "רוצה שיימשכו כדי שאם מישהו מכר אותנו שישלם ביוקר". סמיר עיסא ימשיך על הקווים, הקבוצה תדרוש פיצוי על טראבין. 

 

אם יש מי שחשב שהפועל אכסאל הולכת לפירוק לאחר טלטלת הירידה לליגה א' לאחר עונה אחת בלבד אז זו טעות. בהנהלת אכסאל מרגיעיה את כולם וכך אמר היו"ר בהאא חליל: "ירדנו ליגה והסקנו את המסקנות. ירידת ליגה היא לא התפרקות, אכסאל תבנה קבוצה מצוינת ותיאבק על הכרטיס לעליה".

 

כאמור גם לא מעט ספקולציות וסימני שאלה ריחפו מעל עתידה של הקבוצה, אולם בהאא לא מרים ידיים וכבר חושב קדימה: "בקרוב יגיע ספונסר לקבוצה והוא יעזור לנו להשיג את המטרות". 

צילום: אליאס שהוואן


בימים האחרונים צצו ידיעות שונות על הסתבכות הקבוצה בחובות כספיים ועל כך שהיא עומדת בנטל כספי גבוה, על כך אמר בהאא: "תשאלו שחקן שחקן אם אנחנו חייבים לו כסף. כל השחקנים קיבלו מה שמגיע להם ואני אגלה לך משהו, אני מעוניין ורוצה דווקא שהחקירות יימשכו בנוגע להטיית משחקים כי אם יש שחקנים שהטו משחקים ומכרו אותנו אני רוצה שישלמו ביוקר". 


בצד המקצועי, סמיר עיסא ימשיך על הקווים ובכוונת המועדון לממש אופציות על חלק מהשחקנים שמחזיקים באופציה לעונה נוספת קרי מוחמד בדארנה על אף שהוא מחוזר על ידי קבוצות אחרות בליגה בכירה. כמו כן איתן רצון ומנסור עמאש. בנוגע למוסא טראבין, בהנהלה יבקשו דמי שחרור במידה וירצה לחתום בבני לוד הקבוצה צפויה לקבל עליו פיצוי כספי. 

צילום: אליאס שהוואן

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload