עבד מורג'אן סיכם על הארכת חוזהו בכאוכב לעונה נוספת

קשר הפועל כאוכב ימשיך איתה לעונה נוספת לאחר שסיכם זאת הערב באופן רשמי והסכים להוריד בדרישותיו הכספיות: "העדפתי מקום מסודר על הרפתקאות, כמובן שהחתימה של אברהים לא הותירה הרבה מחשבות". 

 

אחת המטרות הראשונות שסומנה על ידי אנשי כאוכב לאחר חתימתו של המאמן אברהים אבו רקייק הייתה הארכת חוזהו של עבד מורג'אן. כאמור הקשר שהינו מהשחקנים המחוזרים ביותר בליגה, ידוע בקשרו הטוב עם אבו רקייק ועוד לפני מספר שבועות בראיון לאתר "יאללה ספורט" סיפר על הקשר המיוחד בין שניים והרצון להמשיך לשחק תחת הדרכתו. אם כך, הרצון של השניים אכן התממש והערב הושגה ההסכמה על הארכת חוזהו בקבוצה לעונה נוספת, וזאת לאחר שהקשר הסכים להוריד בדרישותיו הכספיות רק בכדי להישאר לעונה נוספת בקבוצה אליה התחבר מאוד בעונה החולפת.

 

עבד מורג'אן אמר על סיכומו בקבוצה: "אני שמח לחתום לעונה נוספת בכאוכב, התחברתי אליהם מאוד מקום מסודר עם תנאים מקסימליים והכי טובים בליגה א'. העדפתי מקום מסודר על הרפתקה של מקום אחר שאולי יבטיח יותר כסף אבל לא יהיה מסודר. כמובן שהחתימה של אברהים לא הותירה הרבה מחשבות".

 

המאמן אברהים אבו רקייק הוסיף: "היה מאוד חשוב לי ולהנהלה שעבד מורג'אן יהיה השחקן הראשון שיחתום בקבוצה, כי ללא ספק הוא הכוח המניע של הקבוצה וסביבו אנחנו בונים את הקבוצה. עבד גם הוכיח כמה הקבוצה הזו חשובה לו, המשא ומתן איתו הלך מהיר וכל הכבוד לו ומעכשיו נבנה את הקבוצה סביבו". 

 צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload