בכאוכב ינסו לקדם את המו"מ להארכת חוזיהם של עבד מורג'אן וסאמח סרחאן, חליל שמע יצטרף לצוות המ

לאחר החתמתו של אבו רקיק: במועדון מקווים לקדם את המו"מ מול השחקנים הבכירים מהעונה החולפת בהם עבד מורג'אן, ואיל חרבאוי וסאמח סרחאן. חליל שמע יחבור שוב למאמן וישמש כעוזרו. 

הפועל כאוכב מאיצה את העבודה על בניית הסגל לעונה הבאה בליגה א' צפון. אמש, השלימה הקבוצה באופן רשמי את חתימתו של המאמן המוערך אברהים אבו רקיק ובמקביל קיבלה אור ירוק מהמועצה בדבר קבלת התקציב לעונה הקרובה שאמנם יהיה מופחת מהעונה החולפת אך עדיין משאיר כלים לבניית סגל האיכותי שקיוו.

בקרב הצוות המקצועי והמאמן סימנו כמטרה לקדם את המו"מ מול השחקנים שהצטיינו תחת שרביטו של המאמן מאז הגיע לקבוצה בעונה החולפת ובהם עבד מורג'אן, ואיל חרבאוי וסאמח סרחאן שהצליחו להפגין יכולות מצוינות תחתיו. כמו כן ישנם שמות חדשים אותם סימן המאמן ביניהם החלוץ אחמד דיאב שלאחר התפרקותה של הפועל שפרעם עבר למכבי טמרה עמה עלה ליגה, החלוץ קאסם נג'אר והמגן נמיר אגא ומוראד חאג' שמוערכים מאוד על ידי המאמן. כמו כן שינוי נוסף שצפוי בצוות המקצועי הוא צירופו של חליל שמע לצוות, מי שתפקד לצדו של אבו רקיק בתקופתו בהפועל שפרעם.

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

בנוגע לשוער אחמד שיבל שגם כן נחשב לאחד השמות הבולטים במועדון, סיפרו כי מאוד רוצים לראות אותו ממשיך איתם לעונה נוספת, אך החלטה בעניינו תתקבל רק לאחר פגישה ובה ידונו במשמעויות הכלכליות של חידוש חוזהו. כך או כך, המאמן ישהה בתקופה הקרובה בחופשה פרטית בחו"ל אך במועדון ימשיכו לעבוד על ההכנות לעונה הקרובה על פי השיחות המקצועיות שנערכו בין הצדדים בנוגע למטרות לעונה הקרובה.

#הפועלכאוכב

כתבות נוספות