שיבל: "עדיין רואה את עצמי מהשוערים הטובים בליגה. עונה הבאה? אקבל החלטה בימים הקרובים"

השוער בראיון על עתידו: "עוד לא החלטתי איפה אשחק, אך בין אם אשאר בכאוכב ובין אם לא אגיד עליהם רק דברים טובים". על יכולתו האישית: "כשלא הלך לקבוצה לא יכולתי לעשות שום דבר לבד. עדיין רואה את עצמי שוער מהטובים בליגה". 

 

על העונה שעברה הפועל כאוכב דיברו רבות, עונה הפכפכה שהסתיימה בצורה חיובית עם כרטיס לפלייאוף העליון. אחד השחקנים המשמעותיים שהגיעו בתחילת העונה למועדון ועברו יחד איתה את התהפוכות הוא אחמד שיבל. השוער, שהגיע לקבוצה לאחר עונה מצוינת במדי אום אל פחם, התקשה יחד עם כל הקבוצה בחודשים הראשונים שלה בליגה, אך הצליח לסיים אותה בטעם מתוק וכעת חושב כבר על עתידו.

 

איך אתה מסכם את העונה שעברת בכאוכב מבחינה קבוצתית? 

‏"אני חושב שבהתחלה לא הלך לנו כמו שרצינו, היינו שחקנים חדשים כלום ‏לא הכרנו אחד את השני אבל ממשחק למשחק הכל התחבר ואני חושב שעשינו עונה נפלאה, מקבוצה שרצתה רק להישאר בליגה הגענו ‏לפלייאוף עליון".

 צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 


הייתה לך עונה לא יציבה מבחינת יכולת, תספר קצת מה עבר עליך והאם אתה עדיין רואה את עצמך כאחד השוערים המובילים בליגה א'?  

"ברור. באופן אישי תמיד הייתי יציב אבל ‏שלא הולך לקבוצה אז השוער לא יכול לעשות שום דבר לבד. אני מאוד מרוצה מהעבודה שאני עושה באימונים ובמשחקים וכן אני מהשוערים הטובים בליגה, למרות שאני לא אוהב לדבר על עצמי אני אוהב שאנשים ידברו עליי".


מאז שאבו רקיק הצטרף לקבוצה ראינו איזה שינוי חל בכם, אולי הוא חלק מסוד ההצלחה שלכם השנה?

"אני חושב שאבו רקיק מאמן מצוין. גם איימן חלאילה שהיה לפניו הוא מאמן מצוין ואני אישית אוהב אותו הרבה ומחזיק ממנו. לפעמים זה קורה שהקבוצה לא הולך לה אז חייבים לעשות שינוי ואצלנו זה קרה בתפקיד המאמן. מאז שאבו רקיק הגיע הכל השתנה מבחינת שחקנים ועוד. אני באופן אישי זוכר שאבו רקיק הגיע ‏לקח אותי לפינה והזכיר לי איך בתחילת העונה הרבה הקבוצות רצו איתי ואמר לי 'אני בסוף העונה יעשה אותך אותו הדבר' ובאמת התחבר לנו טוב מאוד, ניצחנו קבוצות שאף אחד לא האמין שננצח ועשינו את זה בגדול". 
 
האם בעונה הבאה תישאר בכאוכב או תחפש יעד חדש? 

"את האמת עוד לא החלטתי איפה אשחק, יש לי כמה הצעות ‏שאני צריך לשקול טוב מאוד. ‏אני מקווה שזה יהיה בימים הקרובים. לגבי כאוכב, זה מועדון גדול עם אנשים מכובדים. אם אשאר עוד עונה או לא, אדבר רק דברים טובים על המועדון הזה ואני מאחל להם רק הצלחות".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload