זהבי כיכב עם שלושער, כיאל הצטיין: נבחרת ישראל הביסה את לטביה

שחזור של ניצחון גדול: זהבי שוב כיכב עם שלושער ענק, כיאל הצטיין. ישראל הביסה 3-0 את לטביה ונמצאת במקום השני בבית, נושקת לפולין אותה תפגוש במשחק הבא.

 

בצל החשש מהקושי המתמשך והסטטיסטיקה המדאיגה מהישגי הנבחרת במשחקי החוץ, ניצבה הערב(שישי) נבחרת ישראל למשחק חשוב מול הלטבים שידעו מלכתחילה כי זו ההזדמנות הטובה ביותר לקחת נקודות חוץ, רגע לפני משחק חוץ סופר קשה שמצפה לה מול פולין לאחר מכן.

 

כבר בדקה ה-8' דיא סבע שקיבל את מקומו באחד עשר לצד זהבי איתו הוא רגיל לשתף פעולה בסין כאמור במקומו של דאבור שנעדר בעקבות חתונתו, הגיע להזדמנות מצוינת מול שוער, אך הכדור ששלח בנגיעה מתוך הרחבה נעצר אצל שוער האורחת. שלוש דקות לאחר מכן החל המופע של זהבי ששוב בדומה למשחק הגדול האחרון שליו במדי הנבחרת, הכניס פנימה כדור אדיר בבעיטה חופשית מרהיבה והשלים שער חמישי בשלושה משחקים. 

 

ההצגה של זהבי נמשכה והחלוץ המצוין השלים עוד צמד שערים פנטסטי בדקות 60' ו-80' מבישולים של הקפטן ביברס נאתכו ובירם כיאל שהצטיין במשחק והיה מהבולטים לאורך כל הדקות שלו על כר הדשא. ישראל השיגה ניצחון חשוב על יריבה שהיא ידעה כי "חייבים לנצח" בכדי להגיע במצב הטוב ביותר למשחק הקשה מול פולין, שכרגע ניצבת סמוכה לה בראשות הבית. 

 צילום: ההתאחדות לכדורגל

 

החלוץ המצטיין ערן זהבי אמר לאחר המשחק: "נפלה זכות גדולה בחלקי ובחלקי הנבחרת לשמח את כולם היום. אנחנו קודם כל רוצים לשבור כל תקרת זכוכית ששמו לנו אם זה משחקי חוץ או משחקים נגד קבוצות גדולות. לכולם הייתה ציפייה שהנה זה יקרה שוב ונפסיד אבל כל הכבוד לכולם, גם אני עשיתי את שלי בהתקפה ויש לנו משחק חשוב מאוד בקרוב מאוד. צריכים לשכוח מזה עכשיו ויש משימה מאוד קשה מול פולין". 

 

היכולת האישית המצוינת שמפגין במשחקים האחרונים: "אני מרגיש מצוין מבחינה אישית אני חושב שהשיטה של הנבחרת והשקט שנותנים לי עם העזרה של החברים זה משהו שחיכיתי לו כל כך הרבה זמן. אני מאוד שמח להחזיר לנבחרת ולהבקיע שערים. אני שמח שכרגע זה הולך כמו שצריך ויש לנו משחק חשוב מאוד עכשיו מול פולין". 

 

על כך שלא עונד יותר את סרט הקפטן: "אני לא חושב שהוא הכביד עליי. אני חושב שקרו הרבה דברים שונים בנבחרת יש אווירה חדשה. עובדתית יש רוח שונה בנבחרת ואם יש עוד מישהו שלוקח מנהיגות אז גם לצד ביברס שהקפטן עכשיו יש עוד כמה מנהיגים. אני לא צריך סרט על היד כדי להוביל במגרש זה האופי שלי". 

 

לקראצ פולין: "אנחנו מתחילים את המשחק עם נקודה בכיס, איך יתפתח אני לא יודע אבל נלך במטרה להוציא כל מה שאפשר. אנחנו לא צריכים לבוא מפוחדים או מבוהלים, יש לנו הרבה מה להרוויח שם. לא רוצה להגיד מה יהיה אם נפסיד כי אני לא רוצה לחשוב על זה".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload