דבורייה סימנה את אבו רקייק והוציאה הודעה רשמית בדבר מצבה הכלכלי לעונה הבאה

דבורייה מחפשת מאמן ופנתה למספר מועמדים ביניהם אברהים אבו רקייק ואיימן חלאילה. כמו כן בקבוצה מגיבים לעניין הכספי: "המועצה העבירה את הכסף למרות הקושי, נבנה סגל ראוי לליגה א'".

לא מעט שמות הוזכרו בימים האחרונים כמועמדים לאימון מ.ס דבוריה כאשר בהנהלה עדיין קיימת התלבטות ולא התקבלה החלטה סופית אך מסתמן כי השמות המוזכרים המסדרונות בשלב זה הם איימן חלאילה, עבאס סואן, אדהם האדיה אברהים אבו רקיק שהם השמות החמים כרגע יחד עם עוד מספר מועמדים. יחד עם זאת, בקרב ההנהלה מציינים כי המועמד המועדף הוא אברהים אבו רקייק שכבר נעשתה אליו פנייה רשמית ובקבוצה ישקלו את העניין הכלכלי אך אין ספק כי במידה ויוחלט להשקיע תקציב גבוה במאמן אבו רקייק הוא המועדף ולא מן הנמנע כי יאיצו את המגעים איתו בימים הקרובים, על אף שגם כאוכב עדיין לא אמרה את המילה האחרונה בעניינו והוא מבוקש בעוד מספר מקומות נוספים.

בנושא אחר, בתקופה האחרונה עלו לא מעט סימני שאלה סביב מצבה הכלכלי של הקבוצה כאשר הגיעו מספר תלונות משחקנים בדבר איחורים בתשלומים ואף פנייה לערכאות משפטיות בנושא, אולם בהנהלה הגיבו לנושא וטענו כי לאחר עיכוב של למעלה מחודש ימים המעוצה בדבוריה העבירה כסף וההנהלה אמורה להשלים את העברת המשכורות לשחקני הקבוצה שהעלו את אותה לליגה א'.

צילום: עובאדה אכתילאת

בהודעה הרשמית מטעם הנהלת דבוריה נמסר: "ההנהלה מודה לכל השחקנים שחיכו בסבלנות כמו גברים ובסוף קיבלו את מה שמגיע להם כמו שהבטנו להם. אנחנו גם מודים למועצה המקומית בדבוריה שהיא הגב החזק של הקבוצה שתמיד עמדה במילה למרות הקשיים בתקציב היא העבירה את הכסף והבטיחה תקציב מכובד לעונה הבא על מנת להעמיד קבוצה ראויה וחזקה לליגה א', בימים הקרובים ההנהלה תחתים מאמן ותתחיל לבנות סגל חזק וראוי לליגה. בנוסף,בהנהלה גם מאחלים כל ההצלחה שבעולם למאמן מספר אחד במגזר חנא פרהוד בקבוצתו החדשה. כמו כן בימים אלה המעוצה מבצעת שיפוצים במגרש הכדורגל בדבוריה שיהיה מוכן לארח את המשחקים לליגה א'".

#דבוריה

כתבות נוספות