כאוכב חגגה את סיום טורניר הרמדאן הרביעי באירוע ססגוני

טורניר הרמדאן הרביעי של כאוכב הושלם בגמר חגיגי וססגוני לעיני מאות צופים שזכו לחוויה מרשימה.

באווירה ססגונית וחגיגית לעיני כ-800 צופים אשר מילאו כל חלקה במגרש הסינטטי החדש בכאוכב, נחתם לו טורניר הרמדאן הרביעי במפגש הגמר בין הקבוצות אלנגאסה ואלוחדאת.

הקרנבל החל כשמנהל בית ספר התיכון מר יוסף מנסור ומחזיק תיק החינוך במועצת כאוכב מר מוסטפא חליל נכנסו למגרש כשהם נושאים את גביע הטורניר מלווים בשחקני שתי הקבוצות וכמה ילדים ממחלקות הנוער בכאוכב, השופט מחמוד אברהים בלמה לשעבר של הפועל כאוכב הוציא את המשחק לדרך. במחצית הראשונה העדיפות הייתה לקבוצת אל נג'אסה שהצליחה לעלות ליתרון כפול מרגלי סלאם אחמד ועלאא חגוג, במחצית השנייה אלוחדאת ניסו לחזור למשחק והצליחו לצמק מרגלי עבודי חגוג שהניף את רגל ימין ושחרר פצצה לרשתה של אלנגאס. אגב, אותו עבודי נחשב להבטחה אדירה ולבטח נתחיל לשנן יותר ויותר את השם הזה במדי הפועל כאוכב בעתיד הקרוב ,אלוחדאת המשיכו ללחוץ אבל ניסיותיהם לא צלחו ובכך אלנגאסה מנצחת וזוכה בתואר הנכסף שבו זכו פעם אחת בעבר והפסידו שני גמרים רצופים.

 צפו בסרטון המלא מהטורניר 

בצד המנצח פגשנו את מוחמד חמזה קפטן הפועל כאוכב לשעבר שהשנה תלה את הנעליים אשר סיפר לאחר הזכייה: "ההרגשה נפלאה. הרגשה מאוד כיפית מעל ומעבר . כל הכבוד לכל הצוות שמארגן את הטורניר הזה פשוט כיף לשחק ובמיוחד אחרי שזכיתי בטורניר". 

בצד המפסיד אמר עלי חטיב: "שיחקנו מול קבוצה טובה שמאופיינת בכושר גופני גבוה ויש להם הרבה איכויות ונתונים. לנו היו חסרים מזל והסיומת האחרונה. ברכות לקבוצה המנצחת".


כתבות נוספות