מספר קבוצות בעקבות עבד מורג'אן: "רוצה קבוצה עם שאיפות, אך מקום מסודר" והאם יחבור לאבו רקיק שוב?

עבד מורג'אן: "אבו רקיק היה התרופה שלי השנה, הוא נותן לי ביטחון. רוצה להמשיך איתו בעונה הבאה ולשחק בקבוצה עם שאיפות". כפר כנא, כאוכב, קבוצות מהמחוז הדרומי ומליגה ב' כבר מחזרות. 

 

אחד מהשחקנים הבולטים והבכירים בליגה א' צפון הוא עבד מורג'אן. הקשר, שהגיע כחלק מהסגל הבכיר שבנתה כאוכב בתחילת העונה, סיים עונה הפכפכה מבחינה אישית וקבוצתית שהתחילה קשה מאוד והסתיימה עם כרטיס לפלייאוף העליון. "העונה שלי התחילה לא טוב מבחינה אישית ומבחינה קבוצתית עד השינוי שעשו בעמדת המאמן ושהחליפו לא מעט שחקנים, מאז העונה נהייתה טובה יותר והלכה לכיוון טוב יותר עד הפלייאוף" סיפר עבד מורג'אן בסיכום העונה שערך עם אתר יאללה ספורט. 

 

צילום: עובאדה אכתילאת 

 

מרגיש שהעונה הזו היא סוג של פספוס עבורך מבחינה אישית לאור מה שראינו ממך עונות קודם לכן? 

"זה נכון כי פתיחת העונה השפיעה עליי לרעה מבחינה אישית, כל הזמן הייתי רגיל להיות בראש טבלת המבשלים והכובשים וזה השפיע עליי שזה לא קרה העונה בעיקר בחצי הראשון אך בחצי השני של העונה זה התהפך עם גולים ובישולים". 

 

כשאתה אומר חצי העונה השני, הכוונה היא ליתר דיוק מאז שהגיע אבו רקיק? כולם מכירים את הקשר המיוחד ביניכם

"כולם יודעים על הקשר שלי עם אברהים, משום מה אצלו כל פעם ששיחקתי אצלו הלך לי יותר. אני והוא ביחד זה כמו זוג שהכל הולך לו, כשהוא הגיע לכאוכב וסיפרו לו שקשה לי הוא גם אמר - 'אני התרופה שלו'. למאמן יש השפעה אדירה על שחקן, הוא יכול לעשות ממנו אפס ולעשות ממנו כוכב על". 

זה אומר שבעונה הקרובה נראה אותך עם אבו רקיק לאן שהוא ימשיך? 

"אני מעוניין להמשיך עם אברהים. אני מרגיש איתו יותר טוב קצת ביטחון ומקווה שנהיה בקבוצה שתרוץ למעלה, מצד שני אני גם מחפש קבוצה מסודרת שאפשר להתרכז בה בכדורגל לאורך כל העונה ולא בבעיות מסביב". 

 

מבחינה אישית אנחנו יודעים שכבר קבוצות מליגה ב', הפועל כפר כנא, באקה, כאוכב ואפילו קבוצות מהדרום מעוניינות בך. מה התכניות שלך לעונה הבאה? 

"זה נכון שיש לי כבר כמה הצעות, אחרי החג נשב ואהיה חכם יותר ואבחן אותן. אני רוצה קבוצה עם שאיפות גבוהות, מצד שני מקום מסודר שייתן להתרכז רק בכדורגל". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload