מוחמד אבו ריא חתם בבני ריינה

החלוץ המצטיין בחר בריינה וחובר לנבחרת של חנא פרהוד: "ריינה החתימה שחקנים ראויים וראיתי אנשים שעובדים נכון. עלה לי החשק לעלות ליגה אחרי ההפסד בגמר המחוזות והמקום הטוב ביותר בשבילי לעשות את זה הוא ריינה". 

 

כפי שפורסם לראשונה באתר יאללה ספורט, חלוץ כפר מנדא בעונה החולפת מוחמד אבו ריא חתם באופן רשמי בבני ריינה ומצטרף לסגל השחקנים שבחר המאמן חנא פרהוד במטרה שיסייע לו לרשום עליית ליגה נוספת בעונה הקרובה. אבו ריא, ששב בתחילת העונה שעברה מפציעה קשה הצליח כנגד כל הסיכויים לשמור על כושר שיא וסיים את העונה כמלך השערים של המחוז ובמרחק נגיעה מעלייה למשחק המבחן הקובע על העלייה, בו רשמה בני עררה הישג היסטוריה. 

 

החלוץ שהיה מבוקש אצל לא מעט קבוצות בליגות הנמוכות, אמר על חתימתו והבחירה בבני ריינה: "בחרתי בריינה לאחר שראיתי שיש קבוצה שמצהירה על עלייה כבר מתחילת העונה וראיתי אנשים עובדים נכון גם החתימו שחקנים ראויים. נכון שהייתי מבוקש בהרבה קבוצות גם חלק מהם ליגה א', אבל אחרי שבעונה שעברה עבדתי קשה בכדי לעלות ליגה והצלחתי לכבוש 28 שערים ובסוף הפסדתי בגמר המחוזות, עלה לי החשק בכדי לעלות ליגה וראיתי שהמקום הכי טוב בשבילי בכדי לעשות את זה הוא מכבי ריינה עם מאמנה המנוסה חנא פרהוד שכבר עלה עם הרבה קבוצות". 

 אבו ריא והנהלת ריינה במעמד החתימה 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload