כילאני: "זו אחריות גדולה להיות עוזר. פונה לעירייה שתעבוד על מנת שנשחק בבית"

כילאני כילאני: "פונה לעירייה ולמחלקת הספורט לעבוד על מנת שנחזור הביתה. להיות עוזר מאמן זו אחריות גדולה". שעבאן ואסי גומה נמצאים ברשימת המבוקשים של הצוות. 

 

בהפועל אום אל פחם ממשיכים לעבוד לקראת העונה הבאה כאשר העולה החדשה החתימה עד לרגע זה שחקנים משנה שעברה יחד עם מספר שחקני בית ושחקנים מליגה א' בעלי פוטנציאל עתידי. לאחר החג בכוונת ההנהלה להמשיך במסע ההכנות והשלב האחרון הוא החתמת שחקנים בכירים מהליגה הלאומית וליגת העל כאשר אחמד שעבאן, סארי פלאח ואסי גומה נמצאים בפנקס המבוקשים. בנוגע לעלי חטיב, בקבוצה ירדו מהעסקה בשלב זה בשל העלויות היקרות. 


מי שימשיך על הקווים לצידו של שמעון הדרי הוא עוזר המאמן כילאני כילאני שפרש ממשחק פעיל ונחשב ליד ימינו של המאמן. כילאני הוא מנהיג ומהווה סוג של חיבור בין הקהל לבין הקבוצה, כמו כן בשנתיים האחרונות הפך לבורג חשוב ומשמעותי בחדר ההלבשה. 
 

לאחר שנים ארוכות כשחקן תלית את הנעליים, איך אתה מסכם את הקריירה שלך?
"מאוד קשה לתלות את הנעלים אחרי שנים ארוכות אבל אני מאד שמח שהצלחנו לעלות ליגה וזו הייתה המטרה". 

 צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 


עוזר מאמן בעונה הראשונה וכבר רשמת עליה והישג היסטורי. תאר לי איך זה עבר עליך
"אני מאד שמח שהשגנו את המטרה. זה היה חלום של כל ילד, אומנם להיות עוזר מאמן זו אחריות גדולה ודבר לא קל אך למדתי המון מהדרי ואני מאד מרוצה מעצמי. אני גם לא אשכח את שני האנשים אחמד ואבו שלמה שעזרו לי המון וגם לשמעון שהאמין בי ונתן בי את האמון להיות לצדו לאורך כל הדרך, נמשיך לעבוד ביחד ולהיות צוות מנצח".


לא תפתחו את העונה במגרש הביתי, עד כמה זה ישפיע עליכם?
"זה מאד קשה ומכאן אני פונה לעירייה ולמחלקת הספורט לעבוד על מנת לחזור הביתה. המגרש שלנו הוא מבצר ותורם המון אבל אני גם סומך על הקהל שלנו שילווה אותנו ויעודד על מנת שנהיה פקטור בליגה הלאומית".

קורא לעירייה 

 צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload