אבי סבג חתם בבאקה אל גרבייה ויוביל אותה בעונה הבאה

המאמן שהוביל את הקבוצה במסע הפלייאוף, ימשיך איתה גם בעונה הבאה: "המטרה היא חד משמעית עליית ליגה ולהכריע את זה כמה שיותר מהר. נבנה קבוצה חזרה שתבוא על מנת לנצח כל קבוצה בליגה". 

 

יש מאמן לבאקה אל גרבייה. הערב(ראשון) הודיעה הקבוצה על מינויו של אבי סבג באופן רשמי לעונה הבאה והוא יחל את ההכנות ובניית הסגל. כאמור בקבוצה היו מאוד מרוצים מהעבודה של סבג במשחקים הבודדים אותם הוביל את הקבוצה במסגרת הפלייאוף והיה סבור כי הרומן בין המאמן לקבוצה ימשיך גם למשחקי הליגה בעונה הקרובה, זאת על אף שגם בגלבוע לאחר מסע ההישארות המרהיב זכה המאמן ללא מעט שבחים והערכה. 

 

המאמן אבי סבג אמר על חתימתו בבאקה: "אני שמח מאוד שחתמתי בבאקה. בשלושה שבועות שהייתי שם התחברתי לאנשים בקבוצה ולהנהלה במיוחד והבנתי שיש פה אנשים טובים שאכפת להם ואוהבים אותה. המטרה של הקבוצה היא חד משמעית לעלות ליגה. נבנה קבוצה חזקה ביותר שמהשנייה הראשונה תבוא על מנת לנצח כל קבוצה בכל מגרש על מנת לעלות ליגה ולהכריע את זה כמה שיותר מהר. קל זה לא יהיה לכל קבוצה יש עליות וירידות, אבל המטרה שלי היא לבנות קבוצה חזקה מאוד. מבחינתי כי הישג מלבד עליית ליגה ייחשב ככישלון אך צריך לזכור שזה לא יקרה במחזור עשירי או בחודש ינואר אז נבנה את הקבוצה כדי לנסות להכריע כמה שיותר מוקדם. באום אל פחם הייתה קבוצה הטובה ביותר שלקח לה די הרבה מחזורים לעלות ליגה, אני מכבד את כולם וכל הקבוצות אבל נבנה קבוצה חזקה בבאקה שהמטרה שלה היא חד משמעית לעלות ליגה". 

 סבג במעמד החתימה 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload