עוביידה חטאב: "מקומי במגרשי הכדורגל. בית המשפט המחוזי הבין את הדרך שעשיתי, לקחתי אחריות על כל מה שהיה"

הבלם הגיב בנימה אישית לאירועים האחרונים סביבו: "עברתי מסע של חמש שנים בכדי לחזור, מקומי במגרשי הכדורגל. לקחתי אחריות על כל מה שהיה ולא סתם בית המשפט המחוזי אפשר לי אז להמשיך הלאה בחיים שלי". 

 

לאחר רצף האירועים סביב פרשת הכניסה למאסר של בלם מ.ס אשדוד, שבשלב זה נדחתה מהתאריך שנקבע לה תחילה, הוא הגיב לכל מה שעבר עליו בפאן האישי בפוסט המופנה לקהל האוהדים וכל המתעניינים: "חברים יקרים הגיע הזמן שאני אשתף אתכם ואת כולם, בכל הפרטים שעברתי מאז המקרה שהיה לי לפני חמש שנים. אני כאן אסביר את עצמי במדויק ואת כל השינוי החיובי שעברתי בחיים. אחרי חמש שנים של עבודה יום-יומית ואחרי שבית המשפט המחוזי לפני שנתיים וחצי, נתן לי את ההזדמנות להמשיך את הדרך שהתחלתי מאז המקרה שהיה לפני חמש שנים. בית המשפט המחוזי החליט לתת לי לעשות עבודת שירות, כמובן אחרי שהבין את הדרך הארוכה שעשיתי. כמובן וכפי שנקבע בכל התהליך המשפטי: שהתאונה הייתה בלתי נמנעת, במקום חשוך ויכלה לקרות לכל נהג אחר במקומי. אני עזבתי את המקום אחרי שווידאתי במיליון אחוז שיש שם אנשים, רק אחרי זה הלכתי למשטרה מרצוני והודעתי והסברתי להם על כל מה שהיה ולקחתי אחריות מלאה על הכל. לא סתם בית המשפט המחוזי נתן לי לעשות עבודת שירות שתאפשר לי להמשיך הלאה את החיים שלי אלא נתן לי כי הייתי במעקב קבוע עם הקצין מבחן לאורך כל התקופה ובסוף המליץ ונתן חוות דעת חיוביות מאוד עלי, הייתי בקבוצת טיפול של 18 חודשים, נכחתי בכל המפגשים וגם שם בית המשפט קיבל מהם המלצה וחוות דעת חיובית מאוד, התחלתי ללמוד ועשיתי תעודת מדריך, המשכתי ועשיתי גם תעודת מאמן והתחלתי לעבוד עם מאמן מנטאלי באופן צמוד וקבוע פעמיים בשבוע, בכדי לעזור לי ואכן זה מה שקרה ועבד ועזר לי מאוד".

 חטאב וסוכנו דודו דהאן לאחר משחק ההישארות

 

עוד המשיך וסיפר חטאב: "בתקופה הזאת הפסקתי לשחק כדורגל ונשארתי בבית במשך שנה וחצי. למדתי, התאמנתי ועבדתי מנטאלית בשביל לחזור לכדורגל, למרות שחוץ ממני הרבה לא האמינו ואני אכן רק האמנתי. הגעתי לקטמון בירושלים ושם התחיל המסע שלי בחזרה לכדורגל וזה הצליח. במקביל גרתי בירושלים ושם הייתי שותף לכל כך הרבה פעילויות חברתיות בקרב בני נוער וילדים ערבים ויהודים יחד. אימנתי ילדים בבית הספר של המועדון, שזה הדבר שאני מאוד והכי אוהב. המשכתי את המסע שלי והיום אחרי חמש שנים של עבודה יום-יומית, מכל הבחינות ברוך השם הגעתי לאן שכיוונתי. בהתחלה לליגת העל ורצוני להמשיך הלאה בעזרת השם. אני נמצא היום בלימודים אקדמיים במכללה האקדמית אונו וסיימתי שנה ראשונה בהצטיינות בחינוך חברה וספורט. אני מלווה עשרות ילדים ובני נוער מהעיר שלי ומהמגזר ונותן להם ומכוון אותם ועוזר להם בשביל להתקדם מהניסיון ומהדברים שלמדתי עד כאן בחיים".


על עתידו אמר לסיום: "יש לי הרבה מה לתרום ולתת לחברה בישראל מבחוץ, מכל הבחינות אחרי כל מה שעברתי ולמדתי עד כאן בחיים. אני תמיד הייתי ואהיה איש של מערכת, עשייה, עבודה קשה ונכונה והמון המון אמונה ונתינה וההוכחה לכך היא העונה במסגרת מועדון ספורט אשדוד. אני מאמין שעוביידה חטאב, מקומו במגרשי הכדורגל, בבתי ספר לילדים בשכונות במגזר, לקדם ילדים ולעזור להם וגם במגרשי הכדורגל כשחקן פעיל בליגת העל ויותר בעזרת השם".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload