ג'ינג'י מחאמיד וספואן זועבי חתמו באום אל פחם

 

הקשר המקומי וחלוץ הפועל כפר כנא בעונה החולפת ישחקו במדי הקבוצה בעונה הבאה בליגה הלאומית. ג'ינג'י מחאמיד: "כתושב אום אל פחם אעשה הכל כדי שהקבוצה תצליח גם בלאומית". 

 

אום אל פחם עובדת בקצב. לאחר הארכת חוזיהם של אבירן תורג'מן וחיים זיסקינד יחד עם החתמתם של ליעד מרדכי, עבד ג'בארין ופאיק מחאמיד צירפה הקבוצה גם את הקשר המקומי ג'ינג'י מחאמיד באמצעות סוכנות השחקנים D&A. מחאמיד, תושב אום אל פחם שהיה מהשחקנים האהובים על הקהל הביתי במהלך העונה וספואן זועבי מלך הבישולים של ליגה א' צפון בעונה החולפת שרשם עונה מצוינת במדי הפועל כפר כנא.

 

מוחמד מחאמיד(ג'ינג'י) אמר לאחר החתימה: "אני שמח לחתום בקבוצה במיוחד כתושב המקום אעשה הכל כדי שהקבוצה תצליח גם בליגה הלאומית. אני רוצה להודות לסוכנים שלי D&A על העבודה הנפלאה".

 

מטעם סוכנות השחקנים D&A הוסיפו: "ג'ינג'י אהוד מאוד בקרב הקהל וההנהלה ועשה עונה מצוינת בעונה החולפת, עכשיו חובת ההוכחה עליו. מדובר בילד מוכשר ללא ספק, מודים להנהלת אום אל פאחם והצוות המקצועי על השיתוף פעולה ומאחלים בהצלחה".

 

כאמור בימים הקרובים תמשיך אום אל פחם לעבוד על בניית הסגל יחד עם הצוות המקצועי שמעון הדרי ואלעד בראון שיובילו את הקבוצה השנה. 

מחאמיד, סוכנו והנהלת אום אל פחם במעמד החתימה

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload