אלמג'דלאוי ניצחה את טורניר XL ה-11

אלמג'דלאוי מחזיקת גביע xl 2019 בסיומו של הטורניר ה-11 שנערך השבוע בשעב וזכתה בחלום הטיול לחו"ל. 

ערב כדורגל ברמה משובחת חווינו אתמול (ראשון ) במגרש המערבי בשעב לאחר שני חצאי גמר שנערכו בין ארבע הקבוצות שעלו לחצי הגמר בטורניר xl. החצי הראשון היה כולו דרבי מקומי לכפר שעב כאשר שתי הקבוצות הביתיות אחווה שעב נגד אל וחדאת שעב הציגו כדורגל ברמה גבוהה ואף נתנו לקהל הביתי תיאבון רב למה שמחכה להם בגמר. המשחק נגמר בתיקו ללא שערים וההכרעה עברה לבעיטות העונשין ושם מוחמד חטיב שוערה של אחווה שעב הציג יכולת טובה ועוצר בעיטה מכריעה ומוביל את קבוצתו לגמר. 

בחצי השני הלהט והיכולת הייתה גם ברמה אדירה, אלמג'דלאוי הצליח להתגבר על קבוצת בונגור וסים(באקה) בבעיטות העונשין, לאחר משחק מאופס עם אחת ההזדמנויות הפנטסטיות בכל הטורניר כאשר שמוחמד אבו חסין שחקנה של בונגור מבצע מספרת אדירה שנעצרה רק בקורת השער. בפנדלים שוב השוער מכריע ההתמודדות כאשר גמיל נעארה הודף שתי בעיטות ומעלה קבוצתו לגמר.

 צפו בראיון לזוכי הטורניר

אלמג'דלאוי המשיך את ההתלהבות ובדקות הפתיחה בלאל סבע העלה את קבוצתו ליתרון מהיר, מנגד קבוצת אחווה שעב ושחקניה נהנים מעידוד מאסיבי מהקהל הביתי שדחף את הקבוצה כדי להשיג את התיקו ואכן קיבלו את זה מרגלי טארק כיוואן.  רגע לפני תום המחצית ג'וני סבע מנצל טעות בהגנת אחווה וקבע 2-1 שהתברר כשער הניצחון. 

אוירה אירופית הייתה בסיום ההתמודדות ובעת הנפת שחקני אלמגדלאוי את הגביע בטקס חגיגי במיוחד, הקהל הביתי הפגין ספורטיביות למופת שלמרות האכזבה מההפסד אלא שעמד ומחא כפיים וכיבד את מעמד ההנפה. חשוב להזכיר שזה הטורניר ה-11 של xl שמקיימת מדי שנה בחודש רמדאן. הטורניר בכל משנה אשר משוחק בחמשה שלבים כאשר כל שלב נערך בעיר וכפר אחר. 64 קבוצות מתמודדות על חלום הזכייה והטיול לחו"ל שמובטח לקבוצה הזוכה.

בצד המנצח אמר ג'וני סבע שחקן קבוצת אלמג'דלאוי: "הייתה אווירה מדהימה, מודים קודם כל לחברת XL על הטורניר שעורכים כל שנה. אני והחבר'ה השקענו הרבה כדי לקחת את הגביע ובאמת הגיע לנו. הייתה כאן אווירה מדהימה שלא רואים אפילו במגרשי הכדורגל עם הקהל שדחף את שני הצדדים כאן. אני מאוד שמח ומקווה שהטורניר הזה שמאחד את כל החבר'ה כאן ימשיך בכל שנה". 

בצד המפסיד אמר רביע אבו אל היג'א שחקן קבוצת אחוה שעב: "כל הכבוד לחברה שארגנה והשקיע מזמנה ומכספה כמו בכל שנה עבור שחקני הכדורלג שרוצים להשתתף. השקענו והגיע לנו לנצח אבל אין מה לעשות זה הכדורגל לפעמים מפסידים ולפעמים מנצחים וצריך לקבל הכל, זה בסופו של דבר רק ספורטיביות. הגענו למצב הזה רק בגלל הקהל של שעב שתמך בנו. מוריד בפניהם את הכובע". 


כתבות נוספות