עאיד חבשי: "תמיד האמנתי בעצמי שאהיה בלם מוביל במכבי חיפה, בלבול החדיר בנו ביטחון ואמונה"

שחקן העונה של ליגת העל בחסות frame optic&fashion בראיון: "לקחתי על עצמי בתקופות האחרונות יותר אחריות. תמיד האמנתי בעצמי שאהיה בלם מוביל במכבי חיפה. מערכת היחסים שלי עם בלבול מצוינת".

אחד מהשחקנים הבולטים בליגת העל העונה היה עאיד חבשי. הבלם, ששב מהשאלה לקבוצתו מכבי חיפה, השתלב כשחקן הרכב משמעותי בקבוצתו והצליח להגשים מטרה וחלום אישיים שהיו לו לפרוץ מחדש ולהוכיח כי מקומו בהרכב הפותח של הקבוצה בה התפתח ועמה הצליח להשיג גם את הכרטיס לאירופה במשחק הליגה האחרון לעונה. ראשית התייחס חבשי לבחירתו בתואר שחקן העונה של ליגת העל: "אני שמח מאוד שזכיתי בשחקן העונה בליגת העל, זה כבוד גדול והישג מרשים עבורי ותודה לכולם על האמון בי. אני אמשיך לעבוד קשה ולייצג את המגזר הערבי בכבוד".

אתה מרוצה מההתקדמות שלך במכבי חיפה העונה? ראינו שבמשחקים מסוימים גם ענדת את סרט הקפטן "כן מרוצה. תמיד האמנתי בעצמי שאני אהיה בלם מוביל במכבי חיפה ועבדתי קשה מאוד בשביל להגיע למקום שאני נמצא בו היום. אני שואף הכי גבוה ואני עדיין בהתחלת הדרך. לגבי סרט הקפטן, כבוד גדול לענוד את סרט הקפטן במכבי חיפה וזה היה חלום ילדות. אני שמח ותודה לאל".

צילום: מועדון האוהדים מכבי חיפה

רואים שעברת שינוי ותהליך בשנים האחרונות. מעאיד חבשי הצעיר לעאיד האחראי המבוגר. תספר לנו מה קרה ואיך זה קרה? "לקחתי על עצמי יותר אחריות ואני תמיד נזכר בתקופות הקשות שעברתי כצעיר ומשם לקחתי את עצמאי בידיים והייתי חזק מנטלי בראש. לא וויתרתי ותמיד עבדתי קשה בשביל להגשים את החלום שלי ושל ההורים שלי".

לא מעט מאמנים הוחלפו במכבי חיפה, אבל אצל כולם היית באנקר ושחקן הרכב. אצל מי מבין כל אלה הרגשת שהוא תומך מגבה ונותן לך קרדיט? אגב, כידוע מרקו היה בלם "מבחינתי כשחקן אני צריך להוכיח כל אימון וכל משחק ולא משנה מי המאמן. תמיד אני נותן 100% בכל אימון ובשביל לשמור על המקום שלי אני צריך להוכיח כל פעם מחדש. מאז שהגיע מרקו אני מרגיש יותר משוחרר והוא נתן לנו הרבה בטחון ואמונה. מערכת היחסים עם מרקו מצוינת והוא גם היה בלם וזה עוזר לי הרבה ויודע לתת לי טיפים מתי שצריך".

בחסות רשת המשקפיים המובילה Frame optic&fashion: קניון one קומת כניסה / עופר סנטר(דודג סנטר) נצרת עילית, טל. 04-6051560

#עאידחבשי #מכביחיפה

כתבות נוספות