פאדי זידאן על העלייה לליגת העל: "זה הדבר היחיד שהמתיק לי את העונה ומה שעברתי בה"

חלוץ הפועל כפר סבא שיתף בתחושות לאחר העלייה המרגשת: "מבחינה אישית רוצה לשכוח מה שעבר עליי העונה, העלייה היא מה שהמתיק אותה. עזיבת מכבי פתח תקווה? אלישע לא נתן לי צ'אנס. לא שמח רק בשביל השחקנים שהם ירדו. עונה הבאה? רק רוצה לשחק". 

 

לאחא העלייה המרגשת לליגת העל של הפועל כפר סבא במחזור האחרון של הליגה הלאומית, סיפר חלןצה פאדי זידאן על התחושות: "אין על ההרגשה הזו, ההרגשה נפלאה שהצלחנו להשיג המטרה שלנו. עברתי עונה קשה אבל אני הכי שמח שהסוף היה מתוק וחגגתי עלייה.אין מאושר ממני".  

 

הגעת לכפר סבא רק בחלון ההעברות, ציפית שתסיים את העונה עם עלייה? 

"את האמת כן, היו לי אז שתי הצעות מכפר סבא ונצרת עלית אבל העדפתי ללכת לכפר סבא, האמנתי שהמועדון הזה הוא יעלה ליגה. הוא נחשב למועדון גדול בכדורגל הישראלי עם קהל ענק ויש לו ניסיון בליגה הבכירה".  


מה הסיבה שעזבת את מכבי פתח תקווה? הרי כבר היית בליגת העל

"לפעמים יש החלטות לא נכונות ששחקן מקבל, הייתי צריך להיות סבלני והיו גם הצעות מליגה העל אז שסיימתי את העונה ברמת השרון עם 12 שערים ואחת מההצעות הייתה  מפתח תקווה. ישבנו איתם אני והסוכן שלי על מנת לשמוע ולחשוב על עוד אופציות עד שנחליט באותו שבוע, אבל הם אמרו שאם כן אני צריך לחתום באותו רגע ואני מאוד רציתי להיות בליגה העל כי שם זה המקום שלי ובסוף חתמתי שם. המועדון  הזה הוא מועדון כדורגל נחשב לאחד המועדונים הטובים בליגה העל בקידום שחקני בית ושחקני נוער, היו שם בהתקפה כמה שחקני בית ויוסי בניון ואלישע לא נתן לי צ'אנס והעדיף לתת להם לשחק. שיחקתי רק שני משחקים בסיבוב הראשון, לא רציתי שהם יירדו ליגה בגלל שהשחקנים הם גברים והיה לנו חדר הלבשה מדהים, אבל רק מגיע לכל אלה שלא נתנו לי לשחק שם ולהוכיח את עצמי אם זה ההנהלה או המאמן". 

צילום: ירדי עואמי 
 
האמנתם שתעשו את זה במיוחד כשהיו לכם יריבות קשות נצרת עילית וסקציה נס ציונה?  
"כן האמנו והיינו רוב הזמן למעלה מקום ראשון או שני, אבל כשהגענו לפלייאוף היינו מקום חמישי ואמרנו שאם לא נתעורר ונתחיל לנצח אז לא נעלה. 
כשניצחנו את המשחק הראשון במשחקי הפליאוף נגד נצרת עילית זה נתן לנו אמונה ואמרנו מפה אין דרך חזרה, אנחנו רוצים לעשות רצף של ניצחונות וזה מה שהיה. ניצחנו שישה משחקים ותיקו אחד ומי ששיחק את הכדורגל הכי יפה ומי שהיה ראוי לעלות לליגת העל בסוף עלה".

 

מה לגבי העונה הבאה את ממשיך עם הקבוצה בליגת העל או שמעדיף לשחק בליגה לאומית ולקבל דקות משחק? 

"יש לי חוזה לעוד עונה עם כפר סבא בליגת העל, יש הצעות גם מהליגה הלאומית. אני מעדיף להמשיך עם כפר סבא אבל לא בכל מחיר אני רוצה לשחק לא משנה אם זה ליגה העל או לאומית".  

צילום: ירדי עואמי 

 

איך אתה מסכם את העונה מבחינה אישית?   

"את העונה מבחינה אישית אני הכי רוצה לשכוח. אף פעם לא הייתה לי עונה כזאת בבוגרים כי התחלתי בפתח תקווה ושם לא שחקתי כי נפצעתי חודש וחצי, בכפר סבא לא הלך לי מבחינת מספרים כי לא שחקתי שם את התפקיד שלי אלה כמה פעמים בודדות ולא קבלתי מספיק דקות משחק אבל מה שהמתיק את העונה הזאת זו רק העלייה".

 

 

לסיום למי אתה מקדיש את העלייה?  

"כמובן למשפחה שלי. לאבא ואימא ולחברים שהיו איתי בכל המשחקים, לאשתי שתמכה בי ברגעים הטובים וגם ברגעים הפחות טובים ולבן שלי בן השלושה חודשים זין אלדין זידאן שאני מאמין שהוא יהיה זינדין זידאן הבא".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload