אלעד בראון מצטרף לאום אל פחם: "אני ושמעון נעבוד כצוות, אני מגיע רעב ומוכן לעבודה קשה"

חיזוק נוסף לצוות המקצועי של אום אל פחם. אלעד בראון מאמנה של רובי שפירא בעונה החולפת, יצטרף לשמעון הדרי וישמש גם כסקאוט של המועדון: "אני ושמעון הגענו להבנות שנעבוד כצוות ואני שמח על כך. המינוי שלי נעשה על פי כישורים מקצועיים בלבד. עונה הבאה? רוצים שתהיה מהנה עם חדר הלבשה בריא ושאיפות כמה שיותר גבוה". 

 

אלעד בראון חתם אמש(שלישי) באום אל פחם באמצעות סוכנות השחקנים D&A וישמש כעוזרו של שמעון הדרי הן כמאמן והן כסקאוט של הקבוצה. כאמור באום אל פחם הביעו רצונם לצרף את המאמן הצעיר כבר לפני מספר שבועות לאחר שעקבו אחריו בעונה החולפת, וכעת זה התבשל לכדי צירוף רשמי.

 

המאמן אלעד בראון אמר ליאללה ספורט על הצטרפותו: "שמח מאוד להצטרף למועדון גדול כמו אום אל פחם ותודה רבה להנהלת אום אל פאחם ולשמעון הדרי על הבחירה בי. אני מגיע רעב ומוכן מתמיד לעבוד קשה,ללמוד ולהתקדם לבטח ממאמן מנוסה וטוב כמו שמעון הדרי".

 

מה היו השיקולים לעוזב את משרת המאמן הראשי לטובת עוזר מאמן באום אל פחם בלאומית?

"קודם כל אני רוצה להודות למיקי קופל והנהלת "רובי שפירא" על הבמה שניתנה לי, לאחר שיחה עם הנהלת אום אל פאחם ושמעון הדרי הגענו להבנות לגבי שאני ושמעון נעבוד כצוות ואני שמח על כך. אני חושב שאום אל פאחם זה אחד המועדונים הגדולים בליגה לאומית ולי באופן אישי היה מאוד קשה לסרב".

צילום: חג'אג' רחאל  

 

כולם ראו את הקשר הטוב שהיה לך עם הנהלת הקבוצה ובמיוחד עם היו"ר אבו אלעם, עד כמה זה תרם למהלך?

"זה לא סוד שאני ואבו אלעם מקורבים, אני מאמין שהמינוי לא נעשה בגלל החברות שלנו. אבו אלעם הוא איש אהוב ומחובר להמון אנשי כדורגל ואני בטוח שהבחירה של אבו אלעם והנהלת אום אל פאחם היא רק על פי כישורים מקצועיים ואני שמח על כך". 

  

נאבקת נגד שמעון הדרי, מבחינה ספורטיבית, בעונה החולפת ועכשיו תהיה עוזרו. איך זה ירגיש?  

"אני שמח שהייתה בנינו יריבות ספורטיבית, אני חושב ששמעון הוא מאמן מצוין והתוצאות מדברות בעד עצמן. כיף להצטרף לצוות האימון של אום אל פאחם ואני כבר מחכה למפגש הראשון שלי עם הקהל הגדול של אום אל פאחם".  

 

הייתה לך כבר שיחה עם שמעון הדרי לגבי העונה הבאה? 

"כמובן, אני ושמעון ישבנו לפני שחתמתי ועשינו תיאום ציפיות".  

 

מה הציפיות? 
"עונה מהנה, חדר הלבשה בריא, קבוצה מחויבת ולשאוף כמה שיותר גבוה".

  

מטעם סוכנות השחקנים D&A המייצגת את בראון נמסר כי: "אנו שמחים על הבחירה באלע. שמעון הדרי מאמן בכיר ומנוסה ויש חיבור מצוין בינו לאלעד ומקווים שהחיבור הזה יביא להצלחתה של אום אל פאחם העולה החדשה לליגה הלאומית".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload