שעבאן: "ממשחק למשחק עד העלייה האמונה רק גדלה, הכיוון שלי בעונה הבאה הוא ליגת העל"

אחמד שעבאן לאחר העלייה המרגשת לליגת העל עם נס ציונה: "רצינו בסך הכל להתברג בליגה ומצאנו את עצמנו בליגת העל, כל אחד נתן את כל כולו בשביל הקבוצה. עונה הבאה? הכיוון הוא ליגת העל, יש דיבורים עם מספר קבוצות". 

העולה החדשה מהליגה הלאומית הסקציה נס ציונה השלימה אמש(שני) ערב חלומי כשרשמה עלייה שנייה ברציפות והפעם עשתה זאת ובגדול ועלתה לליגה הבכירה. שחקן הקבוצה אחמד שעבאן שהיה מהשחקנים המשמעותיים והדומיננטיים שלה במהלך העונה כולה, סיפר על ההתרגשות ואמר: "זאת לא עלייה רגילה וזה הופך את התחושות ליותר עצומות, זה מועדון שבסך הכל רצה להתברג בליגה ובסוף מוצא את עצמו בליגת העל. עבדנו מאוד קשה בשביל זה וכל אחד נתן את כל כולו בשביל הקבוצה ובשביל שזה יקרה, בהתחלה כמובן אף אחד לא תאר לעצמו שנהיה במצב כזה במחזורים האחרונים אבל ממשחק למשחק האמונה רק גדלה ואני שמח שעשינו את זה הרגשה מדהימה וסיפוק אדיר".

איך אתה מסכם את העונה מבחינה קבוצתית ואישית? 

"מה שייחד אותנו השנה זה שהיינו ״קבוצה״ עם חדר הלבשה מדהים פשוט משפחה אחת גדולה, עברנו חוויות בלתי נשכחות ורגעים מדהימים בלי כוכבים בלי שמות מפוצצים היינו ביחד מאוחדים בכל מצב והוכחנו שאמונה וקבוצתיות זה כוח אדיר וזה יכול להוביל להישגים גדולים. היינו מחוברים מאוד לצוות בראשותו של עופר, האמנו בדרך שלהם והם האמינו בנו תמיד ונתנו לנו את החופש לשחק ולהביא את היכולות שלנו לידי ביטוי".

 צילום: אבי רביבו 

שעבאן המשיך וסיפר על הצד המקצועי והאישי: "שיחקנו כדורגל התקפי ושמח לאורך כל העונה כבשנו הרבה גולים וזה התחלק בין כל שחקני ההתקפה וזה אומר הרבה על הקבוצתיות שלנו. אני שמח שהיית לי הזכות להיות חלק מהקבוצה הזאת. מבחינה אישית זאת הייתה עונה מצוינת אחת העונות הטובות אם לא הטובה גם מחינה התקפית וגם מבחינה הגנתית, זה גם בזכות עופר והצוות המקצועי שנתנו לי את הקרדיט לאורך כל העונה ואני שמח שהחזרתי להם על המגרש. אני עובד מאוד קשה כדי להתקדם ולהשתפר כמה שאפשר והשנה הרגשתי שעשיתי את קפיצת המדרגה ואני מאוד מאושר על כך". 

מה הרגע בלתי נשכח של העונה שלך?   

"היו הרבה רגעים אבל הגול נגד ראשון לציון מחזור לפני היציאה לפגרת החורף. היה משחק מאוד חשוב שניצחון בו היה נותן לנו שקט וביטחון להמשך, הבקעתי את הגול הראשון ורצתי לאבא ליציע שמלווה אותי לאורך כל הדרך. זה היה רגע מיוחד". 

שעבאן והמשפחה / צילום: אבי רביבו

מה היעד לעונה הבאה - להמשיך עם נס ציונה או תכניות אחרות?  

"הכיוון הוא ליגת העל כמובן, יש דיבורים עם כמה מקומות, בנס ציונה אין החלטות ברורות גם לגבי שחקנים וגם לגבי צוות מקצועי מאמין שבימים הקרובים דברים יהיו יותר ברורים ויהיה בסדר".

למי אתה מקדיש את העלייה?  

"קודם כל אני מודה לאלוהים שנתן לי את הכוח והבריאות לעשות את מה שאני הכי אוהב ואת העלייה אני מקדיש למשפחה שלי שהם המניע שלי ובלעדיהם לא הייתי מגיע לשום מקום. הסיפוק הכי גדול בעולם זה לגרום להם להיות מאושרים במיוחד לאבא שהוא מלווה אותי מגיל קטן נוסע למרחקים ולא מפספס שום משחק".

#סקציהנסציונה

כתבות נוספות