בוזורגי נבחר לשחקן העונה בלאומית: "כשאני שמח וטוב לי הגולים באים בצרורות"

שחקן העונה בלאומית בראיון: "לא ממש האמנתי שכך תסתיים העונה, הכל יצא לטובה. מהרגע הראשון הרגשתי שהחיבור עם אחי הולך למקום טוב. עונה הבאה? רוצה להתקדם, אם תגיע הצעה מליגת העל אשוחרר בחינם". 

 

אחד מהשחקנים הבולטים העונה בליגה הלאומית הינו אלון בוזורגי. חלוץ אחי נצרת, שפתח את העונה במדי קרית שמונה בליגת העל אך לא קיבל הזדמנות ממשית, החליט לנסות את דרכו בליגה הלאומית אליה עבר בחלון ההעברות של ינואר והחיבור המוצלח בינו לבין קבוצתו המתחדשת של מוטי איווניר היה בולט לעין מהרגע הראשון כאשר הספיק בוזורגי לכבוש כמות בלתי מעורערת של 13 שערים בחצי עונה בלבד. 

 

שוחחנו עם החלוץ אלון בוזורגי על בחירתו לשחקן העונה של אתר יאללה ספורט בחסות חנות הספורט "קלאסיקו ספורט" בעפולה ועל כך אמר: "תודה על הכבוד. אם היו מחזירים אותי אחורה לא ממש האמנתי שכך תסתיים העונה, הייתי בטוח שאסיים את העונה כשחקן לגיטימי בקריית שמונה אבל הכל יצא לטובה ואני לא מצטער על שום דבר".

 

אין ספק שמדובר בהישג גדול שלך, כמה קשה היה לוותר על ההזדמנות של ליגת העל ולנסות להוכיח את עצמך בלאומית?

"בתחילת העונה הייתה לי מטרה להפוך לשחקן לגיטימי בליגת העל ולכבוש 6/7 שערים, לצערי לא ניתנה לי ההזדמנות לעשות את זה ושיחקתי בקריית שמונה רק 130 דק בחצי עונה, בתור שחקן מוביל בשנים האחרונות היה חשוב לי לשחק ולכן עברתי לאחי נצרת ואני מאוד שמח על הצעד הזה". 

שחקן העונה הנבחר בלאומית

צילום: מועדון כדורגל אחי נצרת

 

נראה שהחיבור בינך לבין אחי נצרת היה כמו כפפה ליד. מה סוד ההצלחה שלו?

"בהחלט, מהאימון הראשון הרגשתי שזה הולך למקום טוב, אנשים טובים שחקנים מצוינים לצד כישרונות צעירים שרעבים להצליח, ומעל הכל צוות מקצועי מעולה ברשות מוטי וצוות ניהולי חם. כשאני שמח וטוב לי הגולים באים בצרורות".

 

13 שערים בחצי עונה זה הישג מרשים ביותר. נראה כאילו התפוצצת על המגרש משחק אחר משחק עם כל כך הרבה מוטיבציה שהייתה בך מתחילת העונה?

"האמת שמוטי הציב לי יעד של 12 שערים ולשמחתי הגעתי אליו, אבל זה עדיין לא מספק אותי צריך עוד. הגעתי רעב מאוד אחרי חצי עונה לא פשוטה שבא אתה עובד קשה מאוד יום יום ולא מקבל תמורה, ידעתי שברגע שאשחק זה יתפוצץ".

 

השנה הצלחת לקטוף את תואר שחקן העונה בלאומית, מה התואר הבא שאתה חולם לקבל?

"כייף גדול, תואר הבא? אולי הפתעת העונה בליגת העל, מי יודע הכל אפשרי בכדורגל".

 

באחי נצרת הודיעו כי מרוצים מאוד ורוצים לממש את האופציה. זה משהו שאתה רוצה שיקרה?

"רציתי לסיים את העונה בצורה הטובה ביותר עם אחי נצרת. חלומו של כל שחקן זה להגיע לליגת העל ולהיות חלק משמעותי. 
אני בן 29 ואני מרגיש מוכן מתמיד להצליח בליגת העל במיוחד אחרי החצי עונה בנצרת. במידה וההצעות מליגת העל לא יתאימו לי מבחינת מה שאני רוצה אני אז אני אשמח להישאר בנצרת ולעלות ליגה יחד איתם".

 

עלו כותרות על כך שקבוצות מליגת העל החלו לעקוב, זה משהו שיכול לשבש את התכניות של אחי?

"יש לי סיכום עם חילו שאם בסוף העונה תהיה לי הצעה מליגת העל אז הוא ישחרר אותי בחינם. חילו איש של מילה וכבוד ואני שמח שזכיתי להכיר אותו ואת שאר האנשים הנפלאים בנצרת. בסופו של דבר זה לא עניין של לשבש את התכניות או לא כי אני רוצה להתקדם. מה גם שברגע ששחקן מנצרת מגיע לליגת העל זה עושה שם טוב לקבוצה. בינואר כשהגעתי לא היה פשוט להביא שחקנים לשחק באחי נצרת ואני שמח שעכשיו שחקנים רואים שזה מקום מצוין להתקדם ממנו ולעשות את קפיצת המדרגה הלאה".

 

קלאסיקו ספורט עפולה - חנות הספורט המובילה בצפון - www.clasicosport.co.il 
04-8736615

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload