באקה הפסידה להרצליה בגמר המחוזות וסיימה את העונה: "לא הגענו למשחק, לא הגיע לנו"

לאחר שעברה את כל היריבות הצפוניות, נכנעה באקה בהפסד 2-0 ליריבה מכבי הרצליה מהמחוז הדרומי וסיימה את העונה. אבי סבג: "לא הגענו למשחק, הקבוצה הטובה יותר ניצחה. עתידי? מחויב קודם כל לאסי גלבוע, אך הם לא יעמדו בדרכי אם תגיע הצעה טובה". ניר אברג'יל: "כנראה שלא הגיע לנו, מצטער בשביל הקהל שלא המשכנו לשמח אותם". 

 

שבוע מתוח ומלא ציפיות עבר על שחקני ואוהדי באקה אל גרבייה, שפגשו היום0שישי) באצטדיון רמת גן את היריבה מכבי הרצליה מהמחוז הדרומי לגמר המחוזות שבסיומו נקבעה האחת מהן שעולה למשחק המבחן מול הקבוצה מהלאומית. בצד המקצועי, לצד כאלפיים האוהדים שליוו אותה, ספגה באקה שער מוקדם של יוסי שבחון כבר בדקה ה-7' שהכניע את סאלם, אמנם ספגה מכה גדולה בדקה ה-26' ועוד לפני תום המחצית הראשונה כשהורחק שחקנה דור הלוי לאחר שביצע עבירה על חלוץ הקבוצה אוהד קדוסי. 

 

על אף היתרון המספרי, באקה לא הצליחה להשתלט על המשחק ולאזן את התוצאה ואף ספגה שער נוסף בדקה ה-78' מרגליו של נור ביסאן שגם הכריע את ההתמודדות והניצחון לקבוצתו שתפגוש למשחקי המבחן את הפועל עכו. אכזבה גדולה נרשמה בשורותיה של באקה, שקיוותה להצליח ולהתקדם שלב נוסף לעבר הגשמת המטרה שלא צלחה לה דרך משחקי הליגה.

 

מאמן הקבוצה אבי סבג שהוביל אותה במשחקי הפלייאוף אמר: "הקבוצה הטובה יותר ניצחה. לא הגענו למשחק ולא היינו טובים, המשחק שלנו לא שטף. שיהיה בהצלחה להרצליה ואנחנו עם הפנים לעונה הבאה".

 צילום: עובאדה אכתילאת

 

בנוגע לעתידו הוסיף: "אני קודם כל מחויב לאסי גלבוע, אין לי חוזה שם אבל יש לי משפחה גדולה שם. לאחר שאראה לאן נושבת הרוח באסי גלבוע, הם לא יעמדו בדרכי במידה ותבוא הצעה טובה אבל אני קודם כל מחויב להם בהיבט מחויבות וכבוד".

 

חלוץ הקבוצה ניר אברג'יל הוסיף: "כואב ומבאס אבל אין מה לעשות זה המשחק, היה כתוב על המשחק הזה שהוא לא שלנו,  החמצנו המון אבל זה לא תירוץ כנראה שלא הגיע לנו. תודה רבה לקהל האדיר של באקה שהפתיע אותי היום ממש הגיעו באלפים. מצטער בשביל כולם שלא המשכנו לשמח אותם. מודה להנהלת באקה שנתנה לנו את כל התנאים להצליח ותודה לאבי מאמן ענק". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload