אבו רביע: "כולם רואים את התוצאה של החיבור עם אבי סבג, מקווה שנמשיך ככה"

בבאקה מוכנים ודרוכים לקראת גמר המחוזות שייערך היום(15:30) באצטדיון רמת גן: "עשינו שינוי בזמן הנכון, אם נמשיך כך אף אחד לא יוכל לעצור אותנו. קוראים לקהל שיגיע לתמוך". קדוסי: "מבחינת קהל ואוהדים כבר ניצחנו, עכשיו נשאר לנצח על המגרש".

לאחר שניצחה את כל קבוצות המחוז הצפוני ובהן התבוסה על הפועל הרצליה בשבוע שעבר, תפגוש באקה אל גרבייה היום את מכבי הרצליה לגמר המחוזות המותח שייערך באצטדיון רמת גן. באקה, שעברה לא מעט טלטלול העונה, מקווה שהשינוי שביצעה עם תחילת משחקי הפלייאוף על הקווים בדמותו של המאמן אבי סבג, ימשיך לספק לה תוצאות חיוביות ולשם כך תיאלץ לעבור את היריבה העיקשת מהמחוז הדרומי.

צילום: עובאדה אכתילאת

קפטן הקבוצה עוביידה אבו רביע אמר לקראת ההתמודדות: "ניצחנו בשבוע האחרון קבוצת חזקה ואני שמח שעשינו את זה ועשינו עבודה מדהימה, התכוננו כמו שצריך אך מיד לאחר הניצחון כבר חשבנו על המשימה הבאה. החיבור בינינו? כולם יודעים שהגיע אלינו מאמן מנוסה בשם אבי סבג, אני שמח שהתחברנו מחדש וכולם רואים את התוצאה. השינוי היה בזמן הנכון ואני מקווה שנמשיך ככה במשחק הקרוב ואף אחד לא יוכל לעצור אותנו, למדנו אותם והתכוננו אליהם. בהזדמנות זו אני קורא לכל האוהדים שיגיעו לתמוך בנו ולהשיג את המטרה שלנו, הקהל הוא השחקן מספר 12 שלנו, אנחנו צריכים אותם למשחק ובעזרת השם נחגוג עלייה ביחד"

חלוץ הקבוצה אוהד קדוסי הוסיף בראיון לדף הרשמי: "ההכנות היו רגילות, נכון שיש תחושה באוויר של כיף והתרגשות כי זה גמר שמי שתנצח בו תשחק נגד הליגה הלאומית. זה מרגש וכיף, שמחים שיצא לנו להגיע למעמד הזה ועברנו את כל השלבים עד כה. מקווים לעשות את העבודה, מבחינת קהל ואוהדים כבר ניצחנו את המשחק ומקווים שנעשה את זה גם במגרש".

#באקהאלגארבייה

כתבות נוספות