סגס תאמבי: "השנה שלי התחילה הכי נמוך שיכול להיות ואתמול הגשמתי חלום"

תאמבי סגס לאחר הנפת גביע המדינה המרגשת: "הגשמתי חלום. השנה שלי התחילה הכי נמוך שיכול להיות אבל האמנתי בעצמי. יוסי אבוקסיס? הוא ווינר וזה חלחל גם אלינו".  

 

אחת מההופעות המרגשות שחווה כל אוהד כדורגל נצפתה אמש(רביעי) ברחבי אצטדיון סמי עופר, שהתמלא בצבעי הכתום וצהוב של אוהדי מכבי נתניה ובני יהודה במסגרת גמר גביע המדינה. 

 

כאמור את הסוף המרגש והנפת הגביע השנייה מזה שלוש שנים של הכתומים-שחורים כולם זוכרים, אך שוחחנו עם אחד מהשחקנים הבולטים בקבוצה אליה הצטרף בינואר האחרון סגס תאמבי, קצת על התחושות שאחרי. ראשית שיתף הקשר ואמר: "אין מילים לתאר את מה שאני מרגיש, עברתי לילה מרגש מאוד וזו הגשמת חלום לזכות בגביע. היה לחץ והתרגשות לאורך כל השבוע, אבל לקחנו את זה למקום חיובי והצוות דווקא לא ניסה להטריף אותנו לקראת המשחק, אלא להביא אותנו אליו כמה שיותר רגועים". 

תאמבי סגס עם הגביע 

 

על פתיחת העונה המטלטלת שלו במסגרתה חווה חצי עונה ללא קבוצה ולאחריה הצטרף בצעד מוצלח לבני יהודה אמר: "השנה שלי התחילה הכי נמוך שיכול להיות. להיות בבית חצי עונה זה לא קל אבל האמנתי בעצמי ועבדתי קשה, בסוף זה השתלם". 

 

על עזיבת בני סכנין ומצבה: "אני לא שמח לעזוב את סכנין בגלל מה שקרה לה. זו קבוצה שגידלה אותי וטיפחה אותי ונתנה לי את הבמה. כואב לי לראות שהם ירדו ליגה, כואב לי על החברים שלי שם ואני מקווה מאוד שיחזרו לליגת העל כמה שיותר מהר". 

 

לסיום התייחס לקשר ההדוק עם המאמן יוסי אבוקסיס ועתידו לעינה הבאה: "הקשר שלי עם יוסי זה באמת מיוחד, אני יודע בדיוק מה הוא דורש ממני ומה הוא מצפה ממני. הוא יודע להוציא את המקסימום מכל השחקנים שלו ואפשר לראות את זה לפי ההישגים שלו גם בסכנין וגם בבני יהודה. הוא ווינר וזה מחלחל גם אלינו השחקנים. עונה הבאה? יש חוזה בבני יהודה, כמו כן אף פעם אי אפשר לדעת מה יקרה בכדורגל". 

שחקני בני יהודה חוגגים 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload