אום אל פחם תארח עונה הבאה בדוחא: "הקבוצה תיפגע קשות כלכלית אבל צריכים את כולם איתנו"

ראשי אום אל פחם בתגובה על המעבר לאצטדיון דוחא בעונה הבאה: "לא היה מענה מעפולה, סכנין זה המגרש היחידי שיכול לארח אותנו. כואב לנו הלב מאוד אבל הקבוצה יקרה לכולנו, צריכים להיות יחד. נבנה קבוצה שתסתכל לכולם בלבן של העין עונה הבאה". הקהל שוקל למחות מול העירייה בנושא.

לאחר ההודעה הרשמית על כך שהפועל אום אל פחם תשחק את משחקיה בעונה הבאה בליגה הלאומית אצטדיון דוחא, קיבלו ראשי הקבוצה לא מעט ביקורת ופניות מטעם אוהדי הקבוצה בדבר ההחלטה. יו"ר אום אל פחם אחמד אבו אלעם אף הגיב בנושא ואמר כי "לאחר פניות רבות של ראש העיר ומקורביו לעירית עפולה ובמקביל לא היא מענה מנצרת עילית שנסגר ועקב שיפוץ עילוט שקיבל מכתב סגירה ועוד מגרשים אחרים, ראינו לנכון לסגור בסכנין וזה המגרש היחידי שיכול לארח אותנו".

עוד הוסיף אבו אלעם: "קשה לנו מאוד. אנחנו כהנהלה נצטרך לבלות שעות ארוכות בשבוע של משחקי הבית אם זה הערכות מצב במשטרה ואם זה הכנות, כמו כן קבוצה תפגע קשות כלכלית ומי שמכיר אותי ואת אבו שלמה יודע טוב שאנחנו לא נבזה את עצמנו. אנחנו חורשים את הארץ בשביל להכין קבוצה אבל ואבל גדול יש קווים אדומים. עבדנו שנה וחצי מסביב לשעון עשינו הישג גדול לעיר, בואו כולנו הנהלה עירייה וקהל נהיה ביחד, בואו נשמור על ההישג. הקבוצה יקרה לכולנו וזה שאנחנו יוצאים מביתנו ומבצרנו מכחיד את הקהל. כואב לנו הלב מאוד, יהיה קשה אבל שכולם יבינו אנחנו מאוד חזקים אנחנו לא נהיה עוד קבוצה בליגה עם כל הקושי נבנה קבוצה חזקה ונסתכל לכולם בלבן של העין".

צילום: עובאדה אכתילאת

לסיום הודה לאנשי סכנין על סגירת המגרש: "בהזדמנות זו אני רוצה להודות לראש עיריית סכניין ד"ר ספוואת אבו ריא שקיבל אותנו בחום ואהבה, כמו כן דרככם אני פונה לראש עיריית אם אל פחם מר סמיר סבחי להאיץ ולהריץ את העבודה באצטדיון השלום. השכרת מגרש זה עוד עומס כלכלי שיהיה קשה לנו".

#הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות