בסכנין הודיעו: "ההנהלה הסיקה את המסקנות על מנת לצאת לדרך חדשה"

בסכנין הגיבו לעתיד ההנהלה והאפשרות לשינוי: "הסיקו את המסקנות על מנת לצאת לדרך חדשה הדלתות פתוחות להצטרפות לכל מי שרוצה לתמוך". תתקיים פגישה עם פיראס מוגרבי.

 

לאחר הידיעה שפורסמה באתר יאללה ספורט בדבר קבוצת אנשי עסקים מעוניינת בניהול קבוצת בני סכנין ולאחר לא מעט פרסומים בתקופה האחרונה על עתידה של ההנהלה הנוכחית, הגיב דובר הקבוצה מונדר חלאילה על הדברים:  "ההנהלה הנוכחית עבדה ועמלה קשה בשנים האחרונות על מנת לייצב את הקבוצה מבחינת כלכלית וגם מקצועית והצליחה להוציא את הקבוצה מחובות והתחייבויות בנוסף להישגים בשנים האחרונות. אמנם העונה האחרונה הייתה מאכזבת ובהנהלה מודעים ויודעים את הסיבות והסקנו את המסקנות על מנת לצאת לדרך חדשה, אנחנו רוצים שיתוף פעולה עם הקהל של בני סכנין וכל מי שאוהב את הקבוצה כדי לחזור לליגת הכל , בנוסף להתלכדות אנשי מקצוע עם ההנהלה באהבה ובמסורת ובעבודה משותפת ושקופה , כדי שנוכל להחזיר את הקבוצה למקומה הטבעי".

 

צילום: עובאדה אכתילאת 

 

על הצטרפות כזו או אחרת למועדון אמר: "הדלתות פתוחות להצטרפות כל מי שרוצה לתמוך ולעזור בכל פן ובכל צד". כאמור בקרוב גם תתברר התמונה הסופית לגבי סגל שחקנים ומאמן לעונה הבאה כאשר בסכנין מאמינים שפיראס מוגרבי יישאר כאשר המשמעות לכך עשויה להיות שיכובד חוזהו בנוסף למענק עלייה ובניית הקבוצה סביבו. מוגרבי שמחזיק בלא מעט הצעות בליגה הבכירה לא פסל סופית את האפשרות להמשיך עם הקבוצה אך הסיכויים נמוכים. מלבדו, עדיין לא ידוע אם מהראן ראדי ימשיך בקבוצה כאשר השחקן מחזיק בחוזה גבוה וספק אם סכנין תוכל לעמוד בחוזה שלו, אשר יצטרכו לעמוד בו במידה ולא ת.גיע לשחקן הצעה מספקת מליגת העל. כמו כן השחקנים הזרים ישוחררו בנוסף לשלומי אזולאי שמבוקש אצל מספר קבוצות. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload