מחאג'נה: "רוצה להמשיך עם כפר קאסם בלאומית והם רוצים אותי, מקווה שיסתדר"

בלם מ.ס כפר קאסם מסכם את העונה ההיסטורית שעבר: "אחרי הניצחון על נורדיה הייתי בטוח שאנחנו עולים. זו העלייה הכי מרגשת שהייתה לי. עונה הבאה? רוצה להמשיך והם רוצים אותי, מקווה שיסתדר".

 

אחד מהשמות הבולטים העונה בשורות מ.ס כפר קאסם היה הבלם מוחמד מחאג'נה, הידוע בכינויו אבו עלי, תושב אום אל פחם שעבר העונה מהמחוז הצפוני ומשוורת קבוצת עירו למדי הקבוצה שנאבקה על עלייה וצלחה במשימתה במחוז הדרומי.

 

שוחחנו עם הבלם על העונה המוצלחת שעבר ברמה האישית והקבוצתית ועל סוד ההצלחה שהוביל לעליית הליגה ההיסטורית ועל כך סיפר: "ברוך השם השגנו את המטרה שלנו ואחרי עונה קשה מאוד שהיו בה הרבה מוקשים התגברנו על כולם ועלינו. סוד ההצלחה היה חדר ההלבשה, שיחקתי בהרבה קבוצות אבל בחיים לא היה לי חדר הלבשה כזה מגובש וזה הביא את ההצלחה. לא נשכח עבודת צוות המאמנים בראשם אסמאעיל עאמר וההנהלה והקהל שאין מה לתאר". 

 

 

פתחת את העונה בקבוצתך הביתית אום אל פחם ובשלב  מוקדם ביקשת לעזוב לטובת כפר קאסם, בדיעבד החלטה טובה? 

"לכל מקום שאני הולך אני יודע איך להסתגל ולהשתלב מהר, עזבתי את אום אל פחם לטובת כפר קאסם ואחרי אימון אחד בלבד שחקתי את המשחק הראשון וניצחנו. ידעתי להפריד מהר ממה שהיה לי באום אל פחם ולהתרכז ביעד ואתגר חדש". 

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

 

 

עברת בקריירה שלך שלוש עליות, איזו מהן הייתה המרגשת ביותר?   
"בטח שעם כפר קאסם. עונה מהסרטים שבה עלינו ליגה והגענו עד לרבע גמר גביע המדינה. גם מבחינה אישית היתה לי עונה הכי טובה עד עכשיו".  

 

 

כמה הליגה בדרום קשה יותר מהצפון בה שיחקת שנה שעברה? 

"שיחקתי בדרום חמש עונות יותר ממה ששחקתי בצפון, הליגה בדרום יותר קשה והשחקנים בה יותר איכותיים. הקבוצות משחקות יותר כדורגל ומרגל לרגל וראיתם העונה את צבירת הנוקדות המשוגעת שהייתה בליגה, הגענו ל-72 נקודות והמקום השני ל-70 נקודות".  

 

מה הרגע בלתי נשכח של העונה שלך?  

"הניצחון בטדי על נורדיה שבסיומו חיכינו 10 דקות עד לסיום המשחק של הכוח רמת גן בו הם סיימו בתיקו 1-1 ופתחנו פער של 2 נקודות, ברגע הזה ידעתי שאנחנו עולים".  

 

האם אתה ממשיך עם הקבוצה בליגה לאומית או מחפש יעד חדש?  

"כפר קאסם קבוצה יקרה לי ללב, אני בטח רוצה להמשיך והם גם רוצים שאני אהיה איתם בלאומית אבל יהיה לי קשה בגלל אימוני הבוקר שיהיו בליגה הלאומית וזה יפריע לי בעבודה בבית הספר. אני מקווה שזה יסתדר נחכה ונראה".  

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 


הבטת קצת לעבר קבוצת עירך והתהליך שעברה במהלך העונה? 
"לאורך כל העונה היה מעניין אותי רק מה הולך בכפר קאסם חוץ מזה לא היה מעניין אותי כלום, ידעתי שאני עולה השנה ולא משנה כמה זה היה קשה. כמו כן מאחל מברוק לאום אל פחם".  
  
אם אתה ממשיך עם הקבוצה בעונה הבאה אולי גם תפגוש את אום אל פחם

"אין בזה משהו שונה מכל משחק שיהיה בליגה. שחקן כדורגל צריך לחשוב רק מקצועית וצריך להיות מקצוען, בכדורגל אין מקום לרגשות".
 
אתה חושב שאתה ראוי להיות שחקן בליגה הלאומית? 

"מבחינתי הליגה הליאומית יותר קלה מליגה א׳ וההבדל הוא הזרים , שיחקתי שנתיים בליגה הליאומית ועזבתי אותה בגלל הלימודים. אם השנה אני אשחק בלאומית אני מבטיח שתראו שחקן מצויין בליגה".  

 

מילה לסיום כדי לסכם את העונה   

"רוצה להודות למשפחה שלי שסבלה אותי השנה בגלל הניסיעות, תמכה בי ועודדו אותו בכל משחק. גם תודה רבה לכל משפחת כפר קאסם על עונה חלומית".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload