איסמעיל ריאן: "אני עוד רחוק מלהציג את היכולת האמיתית שלי. לא פוסל מעבר בעונה הבאה"

 

אנחת רווחה בק"ש לאחר ההישארות. ריאן: "נרדמנו וסיבכנו את עצמנו בחודש האחרון אבל הסוף היה מתוק. יכולת אישית? אני עוד רחוק מלפרוץ ולהציג את היכולת האמיתית שלי, לא פוסל מעבר בעונה הבאה". יערוך בדיקה נוספת לפציעה ברגלו.

 

דרמה גדולה התחוללה אמש בתחתית ליגת העל כאשר שלוש קבוצות בהן עירוני ק"ש נאבקו על הישרדותן בליגה כשההכרעה עמדה על חודו של שער אחד. אחד מן המגרשים בהם הורגש לחץ עצום אמש(ראשון) היה בסכנין, שם התארחה ק"ש למשחק על חייה. 

 

לאורך כל השבוע עברה הקבוצה תהפוכות לאור "סערת קשטן" שהיכתה את המועדון, שהיה בהלם מעצם הגעתו למבחן הישרדות במחזור האחרון אך למזלו הצליח להתעלות יחד עם מאמנה של אום אל פחם שמעון הדרי ש"הוזעק" אל הקווים ולרשום ניצחון בתוצאה 2-0 שהשאיר את הקבוצה בליגה לעונה נוספת באופן רשמי. 

 

אחד מהשחקנים הבולטים בקריית שמונה העונה היה איסמעיל ריאן. הקשר, שנפגע אמש במהלך ההתמודדות ונאלץ לפנות את מקומו, רשם חצי עונה מצוינת במדי הצפוניים שהוכיחה את היכולת החבויה שטרם ראינו במדי קבוצות אחרות בהן שיחק בליגה. 

 

איסמעיל ריאן סיכם את התחושות מהמשחק הסוער אמש ואמר: "ירד המון לחץ. מי שנאבק נגד הירידה יודע כמה זה קשה, זה פשוט להעביר לילות שלמים ללא שינה ואני שמח שבסוף הצלחנו לעשות את זה. היה סיכוי שנרד ליגה כי סיבכנו את עצמנו עד המחזור האחרון, היינו צריכים לסיים עם זה קודם אבל כך זה היה הרבה יותר מתוק. הסערה שעורר קשטן? תומר בן אדם שאני אוהב, מחובר אליו ומעריך מאוד אבל אולי המעשה שלו העיר את הקבוצה שנרדמה בחודש האחרון". 

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

 

על הפציעה שספג אמש בעקבותיה קיים חשש לקרע הוסיף: "אני מרגיש טוב ומקווה שזו לא פגיעה רצינית, יש פגרה עכשיו". 

 

על הפריצה במדי הצפוניים סיפר: "זו חצי העונה הכי טובה שלי, בחצי הראשון כמעט ולא שיחקתי אבל בינואר הגיע מאמן חדש שהאמין בי ונתן לי את המפתחות להוביל, החזרתי לו על המגרש. אני מסופק מזה שאני מרגיש שיפור ממשחק למשחק אבל מבחינת המספרים אני עוד רחוק מלפרוץ באמת ולהציג את היכולת האמיתית שלי". 

 

ואי אפשר ללא רמז לעונה הבאה איתו סיכם את הראיון, כאמור לק"ש יש אופציה אותה תוכל לממש על חוזהו: "אשב איתם ועם הסוכן ונראה מה נחליט. ק"ש זה בית חם וטוב לי שם, אבל לא פוסל מעבר לקבוצה גדולה יותר". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload