סמיר עבד אלחי: "לא עוזבים את הבית כל עוד יש כבוד ושייכות. גאים על העונה שעשינו"

קשר מ.ס טירה מסכם עונה בליגה א' צפון: "אנחנו צריכים להיות גאים על העונה שעשינו. המשחק האחרון מול באקה היה קרנבל כדורגל רק חבל על מה שהיה מסביב. עונה הבאה? כל עוד יש שייכות וכבוד לא עוזבים את הבית".

בסיכום העונה המוצלחת, התייחס קשר טירה ואחד השחקנים המשמעותיים שלה ראשית למשחק האחרון מול באקה במסגרת השלב הראשון של הפלייאוף, בו הפסידו בדו קרב פנדלים וסיימו את העונה: "ראינו שתי קבוצות רעבות לניצחון עם הרבה גולים ומצבים, אני בטוח שכל מי שראה את המשחק נהנה ממנו למרות שהוא לא הסתיים לטובתנו. מגיעה מילת תודה לשני קהלים שהגיעו ובמיוחד לקהל שלנו שהגיע ותמך בכל מגרש. חבל שלא ניצלנו את המשחק הזה לדרך ערכים ורוח ספורטיבית שתוכל כחברה להוביל אותנו למקומות הרבה יותר טובים ושהמבין יבין".

אתה מסכם את העונה עם גאווה או תחושת פספוס? "אני חושב שאנחנו צריכים להיות גאים על עונה כזאת למרות הבעיות שעברנו כמועדון אך אני חושב שהצגנו רוב משחקי העונה כדורגל מהנה ואטרקטיבי וכמובן גאים בזה שיש לנו כל משחק חמישה שחקני בית שמשתתפים בכל משחק".

צילום: עובאדה אכתילאת

מבחינת יכולת מקצועית, אין ספק שעברתם שיפור משמעותי ממאבקי התחתית של שנה שעברה. זו טירה שציפיתם שתהיה השנה? "אנחנו כקבוצה הסתכלנו רק על עצמנו ואני חושב שייצגנו את העיר שלנו בכבוד. השנה עשינו קפיצת מדרגה מבחינת קבוצה וכבר כל הקבוצות עושות חשבון לטירה וככה קבוצה בונה תדמית של פלייאוף עליון ואני בטוח ששנה הבאה הכוונות שלנו והשאיפות יעלו יותר כי מגיע לקהל שלנו ולעיר כמו טירה קבוצה שתרוץ ותאבק רק למעלה".

באופן אישי אתה מרגיש שהצלחת להיות שחקן מוביל בליגה כמו שראינו אותך בשנים האחרונות? "אני חושב שאין שחקן שיכול להיות מושלם בכל משחק ובמיוחד בליגה כזאת שוויונית, אך מצד שני שחק טוב ומוביל זה ששומר על יציבות לאורך כל העונה ואני חושב שעשיתי את זה. כמובן יש לי ביקורת עצמית ואין ספק ששנה הבאה אשאף ליותר".

מה הרגע הבלתי נשכח של העונה שלך?

"יש הרבה רגעים משמחים ומאכזבים לאורך כל העונה אני חושב שהמשחק נגד באקה היה קרנבל של כדורגל ובשביל הרגעים האלה אנחנו משחקים כדורגל, רק חבל על כל מה שהיה מסביב".

מה היעד לעונה הבאה - להמשיך בטירה או תכניות אחרות?

"כל עוד מקבלים אהבה וכבוד את הבית לא עוזבים כי שייכות תמיד יש, כמובן בתנאי שהשאיפות גבוהות".

ולסיכום, אחד האנשים המשמעותיים במועדון מוחמד סמארה נפרד מכם בשבועות האחרונים.

"אי אפשר להתעלם ממה שסמארה בנה בעירה העונה. אם לא חוסר מזל, המקום שלנו היה הרבה יותר גבוה. חבל שהוא עזב הוא היה הרבה מעבר למאמן, נתגעגע". .

#מסטירה

כתבות נוספות