הדרי יחליף את קשטן בק"ש לשבוע הגורלי, באום אל פחם עובדים על ההכנות ללאומית

לאחר פיטוריו הסוערים והמתוקשרים של מאמן הקבוצה הצפונית בליגת העל, נקרא הדרי לסייע בשבוע הגורלי בו ייאבקו על הירידה: "מגיע למשימה חשובה עבור עיר שלמה".

 

מהמועדון בליגת העל שייאבק על הישרדותו בליגה בראשון הקרוב, נמסר כי לאחר פיטוריו של המאמן תומר קשטן שעורר סער הבוקר עם ראיון בו יצא נגד הבעלים איזי שרצקי,  התבקש גילי לבנדה להכין את הקבוצה למשימה הגורלית במחזור הקרוב אך האחרון הודיע לבעלי המועדון כי לא קיבל את ברכת הדרך מהמאמן היוצא ועל כן הוא נאלץ להתפטר מתפקידו. מי שנרתם לסייע במשימה בחפץ לב הוא המאמן שמעון הדרי שיכין את הקבוצה לקראת המשחק החשוב כאמור ביום ראשון בסכנין. 


שמעון הדרי מסר: "אני מגיע למשימה חשובה עבור עיר שלמה ועבור המועדון שכל כך יקר לי ולכל תושבי העיר בפרט והגליל בכלל. כולי אמונה שיחד נצליח להשאיר את קריית שמונה בליגת העל. בהזדמנות אני קורא לכל אוהדי המועדון: בואו לתמוך בנו בסכנין".

 צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

 

במקביל לכל הסערה הזו, עובד הדרי עם קבוצתו אום אל פחם במרץ על ההכנות לפתיחת העונה הבאה בליגה הלאומית. כאמור המטרה של ההנהלה היא לבנות קבוצה חזקה ותשחק בפלייאוף העליון שיודעים כי הוא הישג בעונתם הראשונה בליגה השנייה. באום אל פחם בונים על חלק מהשחקנים שימשיכו בעונה הבאה כאשר השוער חיים זיסקינד, נדב מוניס ואבירן תורג'מן צפויים להמשיך, גם למועמר קראקרה צפויים להגיש הצעה ובמועדון מספרים כי אולי שניים או שלושה שחקנים נוספים ימשיכו.

 

לגבי שחקני הבית, ג'ינג'י ואבו שאקר צפויים להמשיך במידה וירצו ובקבוצה ינסו לצרף את עומר אלעאל, עבד ג'בארין או עמיד מחאג'נה שחקנה של הפועל עכו. בגזרת הרכש בקבוצה עדיין מגבשים רשימה של שחקנים יחד עם המאמן , לאתר יאללה ספורט נודע שאחד המבוקשים ביותר הוא שחקנה של הפועל עפולה אדריאן רוצ'ט.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload