עותמאן: "אין מילים לתאר את הכאב, היה מצב שלקהל כבר לא היה אכפת מהקבוצה"

לאחר הירידה הרשמית, בסכנין צריכים להתחיל לחשוב על העונה הבאה. על הפרק: עתיד ההנהלה ועתיד השחקנים. עלי עותמאן: "היה מצב שלקהל פשוט לא היה אכפת מהקבוצה, אכזבנו אותם. אין מילים לתאר את הכאב, ב-100% אשאר עם הקבוצה בלאומית כי היא יקרה לי מאוד". 

 

בני סכנין סיימה אמש(שבת) באופן רשמי את מאבקי ההישרדות בליגת העל בהפסד בתוצאה 3-0 להפועל תל אביב ובהודעה רשמית על נשירתה לאחר 12 שנה בליגה הבכירה לליגת המשנה. בסכנין אמנם הגיעו מוכנים לקבלת הבשורה אמש לאחר שהבינו כי הסיכוי האחרון היה במחזור האחרון מול הפועל חיפה, אך כעת לאחר שהבשורה הכואבת עבורם הפכה לרשמית ייאלצו להחל את קבלת ההחלטות הקריטית לגבי עתיד המועדון ובכלל זאת בהקשר ההנהלה, השחקנים והמאמן.

 

שחקן הקבוצה הבכיר עלי עותמאן אמר לאחר שריקת הסיום והירידה הרשמית לליגת המשנה: "אין מילים לתאר את הכאב של ירידת ליגה ולא מאחל לאף מועדון שירד ליגה כי זה הדבר הכי כואב, הכאב הגדול כמובן היה לי נגד הפועל חיפה כי אף פעם לא חשבתי שסכנין תרד כי בנינו פה אחלה קבוצה ופשוט לא התחבר".


מה לדעתך לא עשו נכון בקבוצה השנה שהגיעו למצב כזה?
"קודם כל הפציעות של השחקנים פגעו בנו זה ראשון ודבר שני אי אפשר שקבוצה תחליף כל כך הרבה מאמנים, ההנהלה אני חושב שעשתה כל דבר על מנת שהקבוצה תצליח ונהיה בפלייאוף העליון אבל פשוט הרבה דברים לא התחברו".

 צילום: עובאדה אכתילאת 


עד כמה מערכת היחסים הקשה עם הקהל וההנהלה פגעה בקבוצה?
"כמובן כולם יודעים כמה משמעות יש לקהל וכמה הוא חשוב לקבוצה, אני חושב שהקהל היה תמיד השחקן מספר 1 ולא 12 כמו שמחשיבים אותו בקבוצות אחרות, נטש אותנו ברגעים הקשים כי אכזבנו אותם ובענק. רציתי כל משחק שיהיה לנו אצטדיון מלא אבל פשוט היה מצב שלקהל כבר לא היה אכפת מהקבוצה".


אתה תישאר עם סכנין בשנה הבאה כדי לעזור לה לחזור לליגת העל?
"האמת כולם יודעים כמה חשוב לי המועדון ואני אישית יישאר ב- 100% בקבוצה כי יקרה לי מאוד, עוד לא יצא לי לדבר עם ההנהלה מה הם מתכוונים לעשות ולבנות כי אף אחד עוד לא מעכל שירדנו אבל קבוצה שרוצה לעלות מהר צריכה להתאושש כמה שיותר מהר, אבו יונס ודוכי יעשו הכל שהקבוצה תחזור למקום הטבעי שלה וזה ליגת העל".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload