כאוכב סיימה את העונה עם הפסד להרצליה במשחק הפלייאוף הראשון

כאוכב הפסידה 2-0 להרצליה במשחק הפלייאוף הראשון. בקבוצה יצאו עם תחושת פספוס קלה, אך גאווה גדולה על סיום מוצלח מאוד לעונה הראשונה בליגה, היו"ר עלי חליל יחד עם האוהדים הריעו לשחקנים בסיום. 
 

לאחר פוטו פיניש מדהים שסידר לה את המקום הרביעי, יצאה הפועל כאוכב לקרב הראשון במסגרת הפליאוף העליון כשפגשה אמש(שישי) את הפועל הרצליה מהמקום השלישי באיצטדיון בהרצליה. מאפת חשיבות ורגישות המשחק, שופט ליגת העל יגאל פריד הוא זה שהוציא המשחק לדרך לעיני כ-200 צופים שמחציתם עשו את הדרך הארוכה מכאוכב.

 

המחצית הראשונה הייתה שקולה ובה קבוצה ניסתה לעלות ראשונה על הלוח ללא הצלחה כאשר מצידה של כאוכב הבעיטות של עבד מורג'אן, יזן נסאר ווסים עלי חלפו סמוך לקורה ואילו מנגד הניסיונות של מיכאל בן ברוך ואלירן שמש פגשו את שיבל ערוך ומוכן במקומו.

 שחקני הקבוצות בהרצליה 

 

במחצית השנייה דווקא הרצליה היא זו שפתחה יותר טוב ובדקה ה-67' היא מימשה את זה לשער ראשון כשמיכאל בן ברוך הגביה מאגף ימין היישר לראשו של דור חי חמו שנגח לעבר הפינה הנגדית של שבל ופנימה ומה שקבע 1-0 להרצליה. מיד אחרי השער אבו רקייק הכניס את כרם עבדאללה ואנס נסאר למערכה ובדקה ה -79' נרשמה  הזדמנות נפלאה לכאוכב כאשר עבד מורג'אן מצא בכדור עומק את אבו ניל שמול השער בעט כדור שטוח שחמק סנטימטרים ליד קורת שערו של כלפה.

 

כדקה ה-88' בן יוספי קיבל את הכדור באמצע המגרש של כאוכב עבר שני שחקנים ומסר לאלירן שמש שבדאבל פס הציב אותו מול שבל ובן יוספי בעט שטוח לרשת ופנימה מה שהכפיל את היתרון וקבע 2-0 להרצליה שבזכות ניצחון זה השיגה את הניצחון ששלח אותה למפגש הבא מול באקה ואילו בכאוכב למרות ההפסד, יצאו מעודדים מהעונה הזו, עונה שחוו בה כמעט הכל ובסופה הצליחו להתברג במקום הרביעי המכובד וההיסטורי ליישוב הקטן שמונה פחות מארבעת אלפים תושבים.

שחקני כאוכב במשחק הליגה האחרון

 

בסיום המשחק זכו שחקני הקבוצה לעידוד ותמיכת הקהל המקומי שעשה את הנסיעה הארוכה למרכז הארץ ובראשם יו"ר המועדון עלי חליל, שיחד עם אוהדי הקבוצה עמד והריע לשחקניו בצורה כה מכובדת ובפנים מרוצות על כך שקבוצתו בעונה הראשונה בליגה א' עשתה הישג מרשים בהגעתה עד שלב זה. 

 ההנהלה והקהל מריעים לשחקנים בסיום 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload