חנא פרהוד: "לא מתחרט על ההחלטה לעמוד על הקווים בנשר, ערערה עשתה את הבלתי יאומן"

לאחר ההפסד הגדול לבני ערערה במשחק המבחן, חנא פרהוד מספר על הבחירה לעמוד על הקווים בנשר: "ניסיתי לעזור, לא מתחרט על כך שהגעתי. ערערה? עשתה את הבלתי יאומן, כל הכבוד להם. לא מושפע מקריאות נגדי".

אחד השמות המדוברים ביותר בשבוע האחרון היה חנא פרהוד. המאמן, שהעלה את דבורייה ליגה מאותו המחוז בו שיחקה היריבה ערערה מולה ניצב אמש, לקח על עצמו משימה שהפתיעה אוהדי כדורגל רבים בליגות הנמוכות וניסה להשאיר את נשר בליגה במשחק האחרון שלה לעונה, "על הכל או כלום" שנערך במגרש בעילוט מול היריבה מולה התמודד לאורך כל העונה בתור מאמן דבורייה במחוז צפון ב' של ליגה ב'.

חנא פרהוד סיפר על תחושותיו לאחר שריקת הסיום: "לא היה לי מה להפסיד, הייתי פה ארבעה ימים, זה לא קל אני חושב שהקבוצה כאן קצת חלשה אבל אין מה לעשות. ניסיתי ותמיד טוב לעשות הרפתקאות וזו הייתה אחת ההרפתקאות. אני לא מתחרט. אני אף פעם לא עושה החלטה ומתחרט, אף אחד לא יכול להגיד שהורדתי את נשר ליגה כי בסך הכל בארבעה ימים אין מאמן שיכול להוריד את הקבוצה ליגה וגם אם היא הייתה נשארת היום זה לא חנא פרהוד".

צילום: עובאדה אכתילאת

על הביקורות כלפי המהלך: "האינטרס היחיד שלי היה שאם הקבוצה הייתה נשארת בליגה א' הייתי מאמן אותם בליגה א', אז ניסיתי לעזור. מי שאחראי על הקבוצה כאן הם חברים טובים שלי ואין מה לעשות זה הכדורגל. כל הכבוד לערערה על כך שהם עלו ליגה, הגיע להם. זה לא מובן מאליו. כל עלייה היא עלייה מתוקה גם מה שאני עשיתי עם דבורייה אבל ערערה עשו את הבלתי יאומן וזה לא מובן מאליו, ערערה ודבורייה שניהם בליגה א' באותו מחוז זה יפה מאוד. קריאות נגדי במהלך המשחק? הדברים האלה כלל לא משפיעים עליי, אני רגיל לזה עוד מאז שהייתי שחקן. מאמן שמכבד את עצמו אסור לו לענות. אם קיללו אז קיללו, לא ירדתי מהמגרש בדקות הסיום, עברתי לשבת בספסל ליד ההנהלה".

לגבי העתיד שלו הוסיף חנא לסיום: "אני בטוח רוצה להתקדם ואני כן אתקדם, ימים יגידו לאן הפנים שלי הולכות. אני רוצה לאמן אפילו יותר מליגה א' ובוא נראה מה יהיה אני עדיין לא יודע".

#בניערערהעארה #עירונינשר

כתבות נוספות