סעיד דיאב: "מגיע לי לנסות לטפס לליגה בכירה יותר, שמח שבחרתי לשחק העונה בזלפה"

סעיד דיאב מסכם עונה בבני זלפה: "הגעתי לזלפה עם לב שלם ואני שמח על ההחלטה הזו. מסיים את העונה בחיוך קטן, לא גדול כי עוד היינו יכולים לעלות לפלייאוף. עונה הבאה? מגיע לי לנסות להצליח ולטפס לליגה בכירה יותר".

בעונה הראשונה בליגה א' צפון, רשמה הפועל בני זלפה הצלחה בעצם הבטחת הישארותה בליגה ללא היקלעות למאבקי התחתית. כאמור גם על זלפה עברו רגעים לא קלים עם הזעזועים בעמדת המאמן על הקווים, אך עם הגעתו של מוריס אוזן שרר שקט תעשייתי בקבוצה והיא החלה במסלול העלייה מבחינה קבוצתית ומקצועית עד להבטחת ההישארות המוקדמת ואף מאבק על כניסה למקומות הפלייאוף.

אחד השחקנים המשמעותיים והמצטיינים העונה בקבוצה הוא הקשר סעיד דיאב, שסיכם את העונה בקבוצה כשאמר: "אפשר להגיד שאני מסיים עם חיוך אבל קטן, לא גדול כי היינו יכולים לעלות לפלייאוף אבל הרבה דברים השפיעו עלינו בסוף אם פציעות הרחקות וסגל קצר. אפשר להגיד שנשארנו בכבוד בליגה ועמדנו במטרות, כולם היו מרוצים".

מבחינת יכולת מקצועית, זלפה בעונה הראשונה בליגה זה סיפור הצלחה או שהייתה יכולה להשיג יותר?

"זה סיפור הצלחה גדול, התחלנו את העונה עם סגל שהשתנה מאוד בינואר וגם היה שינוי על הקווים. זלפה שחררה את כל השחקנים שהיו בליגה ב' ועלו איתה ליגה ולא תמיד מצליחים לחבר סגל שכולו חדש כמעט. לאור היכולת ואיך שנראינו לדעתי זה סיפור הצלחה גדול. ברור שיכולנו לעלות לפלייאוף אבל המטרה הייתה להישאר בליגה ועמדנו בזה בגדול. לזלפה יש שחקנים מצוינים ומאמן לדעתי הטוב בליגה ואפשר לבנות משהו טוב כאן לשנה הבאה".

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

באופן אישי אתה מביט לאחור וחושב שעשית החלטה טובה בתחילת העונה להגיע לכאן?

"אני לא מסתכל לאחור ולא מתחרט על בחירה או החלטה שעשיתי. זלפה מקום טוב, באתי לפה עם לב שלם. רצו אותי פה הרבה בתחילת העונה והחלטתי לבוא לפה. אני שמח ומבסוט על ההחלטה הזו למרות שהיו לי הצעות לעבור בינואר וסירבתי. רציתי להישאר בשביל האנשים שראיתי כאן שהם אוהבים ונושמים כדורגל, רוצים להצליח".

מה הרגע הבלתי נשכח של העונה שלך?

"יש לי הרבה רגעים יפים ובלתי נשכחים בהם הגול נגד הגלבוע במשחק הראשון של מוריס איתנו אחרי רצף גדול מאוד ללא ניצחונות, כבשתי גול גדול אחד היפים שלי מ-65 מטרים ואני חושב שהרגע הכי יפה ושמח היה כשניצחנו את אום אל פחם במחזור הרביעי. לשחק מול אום אל פחם והקהל המדהים שלהם זה תמיד כיף ועוד לנצח אותם זה עוד יותר כיף. הם קבוצה טובה מאוד שהגיע להם לעלות והצלחנו לנצח אותם".

מה היעד לעונה הבאה - ליגה א' ? קבוצת עלייה? ליגה לאומית?

"היעד שלי הוא להתקדם מקצועית בשנה הבאה. את האמת בליגה א' היו לי הרבה הצעות גם השנה מקבוצות עליה, אני רוצה להתקדם וחושב שזה מגיע לי לנסות להצליח ולטפס לליגה בכירה יותר. אני סומך על דודו דהאן(הסוכן שלי) , מבעיות אישיות לא הצלחתי לעלות השנה כבר לליגה הלאומית אבל מקווה שאצליח לעשות את זה בעונה הבאה".

אתה חושב שהצלחת מספיק לבוא לידי ביטוי מבחינת היכולת המקצועית שלת השנה?

אני חושב שהצלחתי לבוא לידי ביטוי, הייתה לי עונה מאוד טובה. כבשתי שערים חשובים לקבוצה וגם 12 בישולים שהוספתי. אני מסכם את העונה שלי כטובה מאוד.

#הפועלבניזלפה

כתבות נוספות