הדרי ימשיך באום אל פחם בלאומית: "יש לו הרבה קרדיט אצלנו, נשדרג את הסגל"

בתום ישיבה עם ראשי המועדון הודיעו על המשך דרכו של המאמן גם בלאומית: "יש לו הרבה קרדיט אצלנו, נשדרג את הסגל ללאומית". הדרי: "אום אל פחם יכולה להגיע לקדמת הבמה של הכדורגל בישראל". רובי רגב מטנה למנהל ויועץ מקצועי, שישמש כמנכ"ל המועדון.

יממה לאחר הנשף המוצלח שנערך באום אל פחם ובו השתתפו כל תומכי הקבוצה יחד עם סגל השחקנים והצוות המקצועי, הודיעו בקבוצה כי המאמן שמעון הדרי ימשיך עימה גם בעונה הבאה ויעמוד על הקווים בליגה הלאומית. כאמור בתקופה האחרונה הוזכרו מספר שמות כמועמדים לקחת את התפקיד במידה והדרי לא ימשיך, אך ראשי המועדון בחרו להמשיך עם המאמן אליו כה התחברו ורשם הצלחה גדולה השנה. לאחר מינויו של הדרי, הודיעה הקבוצה על מינויו של רובי רגב שצפוי לשמש כמנכ"ל הקבוצה ולסייע בנושאים הניהוליים בעונה הראשונה של הקבוצה בלאומית.

יו"ר הקבוצה אחמד אבו אלעם אמר: "שמעון עשה עונה נהדרת באום אל פחם ויש לו הרבה קרדיט אצלנו. למען האמת ניהלנו משא ומתן עם מאמנים אחרים אבל תמיד היו לו את האחוזים הגבוהים ביותר להמשיך ואנחנו שמחים שהצוות ממשיך איתנו לעונה נוספת. בימים הקרובים נתחיל לשבת עם שחקנים, יש לנו שלד שאנחנו רוצים להמשיך איתו ונשדרג בשחקנמם צעירים ומשמעותיים". 

המאמן שמעון הדרי הוסיף: "אני שמח מאוד להמשיך במקום נפלא, קבוצה נהדרת שמוקפת באנשים חמים, שמחים ותומכים. ההצלחה בעונה האחרונה מעניקה לנו את האמונה שאום אל פחם יכולה להגיע לקדמת הבמה של הכדורגל בישראל. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לראשי הקבוצה ולקהל הנפלאים".  כתבות נוספות