סערה בערערה בעקבות הרחקת אבו יונס: "לא נופיע למשחק". בהתאחדות הגיבו

ההרחקה של יונס עוררה סערה. בערערה הודיעו: "לא נופיע למשחק אם לא יעמוד לדין לפני המועד". בהתאחדות הגיבו: "הדו"ח הוגש לפני שנקבעה זהות העולה. אין שיקולים זרים". 

 

המשחק האחרון במסגרת המבחנים מספק לנו הרבה עניין מלבד כדורגל כאשר עוד לפני שריקת המשחק מאיימים בערערה שלא להופיע למשחק בעקבות דו"ח המשקיפה שקרא להרחיק את אחמד אבו יונס בלם הקבוצה. 


בדו"ח המשקיפה צויין שיונס תקף את שחקן פרדיס בתום המשחק בין שתי הקבוצות, הדו"ח נתקבל במשרדי ההאתחדות בתאריך ה- 23/4 ובעקבותיו הושעה השחקן עד להכרעת הדין בעניינו כאשר הדיון יתקיים רק לאחר המשחק נגד נשר. הסיפור גרם למהומה גדולה בקרב אנשי ערערה שמצידם יצאו כנגד המשקיפה והדו"ח ובערערה אף הצהירו כי חושדים שהמהלך נעשה משיקולים זרים בעקבות קרבתה הגיאוגרפית של מגישת התלונה ליריבתם ועוד מוסיפים כי אם השחקן אכן תקף, אז מדוע לחכות עד לרגע זה ולמה לא להשעות אותו במשחק נגד כפר מנדא?

יו"ר הקבוצה בדר גוהגה אמר בנושא: "החלטה תמוהה ולא מובנת, אני לא מופיע למשחק ודורש שהשחקן ישחק עד להכרעת בית הדין. לא יעלה על הדעת שנגזר דינו של השחקן על ידי דו"ח משקיפה".

צילום: עובאדה אכתילאת

שחקן פרדיס וקפטן הקבוצה הגיב גם כן באחד מקבוצות הווטסאפ: "אנחנו לא יודעים על מקרה כזה ולא שמענו על שחקן שהותקף" כאשר בערערה מוסיפים שגם אנשי פרדיס לא שמעו על המקרה ולא ידוע להם על איזה שחקן מדובר.

בהתאחדות לכדורגל הגיבו לדברים ואמרו: "במשחק של ערערה נגד פרדיס ציינה המשקיפה ששחקן ערערה תקף שחקן פרדיס. הדו"ח הוגש בתאריך 23/4 ובתאריך הזה עוד לא נקבעה זהות העולה מהבחנים וגם היורדת מליגה א' ולכן אין בו שום ניגוד עניינים או שיקולים זרים".

על הגשת הדו"ח הוסיפו: "המשחק היה ביום ראשון והמשקיפה הגישה את הדו"ח ביום שישי. אנחנו בני אדם וכל אחד יש לו את העניינים שלו ולכן אי אפשר להעמיד את השחקן לדין במחרת היום אלא ביום רביעי למחרת היום. התקנון אומר שאי אפשר להעמיד שחקן או קבוצה פחות מ- 24 שעות זאת אומרת שבאופן אוטמטי הדיון עובר לשבוע אחרי ובגלל שהשחקן לא הורחק בכרטיס אדום, הרי שאם הוא היה מורחק בכרטיס אדום היה משהו אחר. במקרה האחרון במשחק צמרת אשדוד נגד שדרות כאשר שני שחקנים רבו, שופט ציין את זה בדו"ח מבלי לתת כרטיסים אדומים. המשחק היה ביום שישי והדו"ח הגיע בחמישי, השחקנים עמדו לדין שבוע אחרי. כאמור בהתאחדות מוסרים שהמשחק יתקיים ביום שישי בשעה 15:00 בעילוט ומי שרוצה יבוא מי שלא רוצה שלא יבוא. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload