מהראן אבו ריא: "ההישארות במחזור האחרון הייתה מתוקה, מתכנן להמשיך בליגה א' בעונה הבאה"

מהראן אבו ריא מסכם עונה בעירוני טבריה: "אחרי כל מה שעברנו היה מתוק להישאר בליגה במשחק האחרון. היו בעיות כסף, שביתות ועזיבה אבל אוהב מאוד את המועדון. עונה הבאה? רק אלוהים יודע איפה אהיה, אבל התוכניות הן להמשיך בליגה א'".

 

לא כך חלמה עירוני טבריה לסיים את העונה כאשר עד המשחק האחרון היא לוותה ברגשות מתח וחששות בנוגע לעתידה ובאיזה מיקום בתחתית היא תסיים את המחזור ה-30 והאחרון של הליגה, אמנם למזלה היא הצליחה לרשום בו ניצחון על סגנית המוליכה באקה אל גרבייה ובכך נשמה לרווחה ולפחות המתיקה מעט את הגלולה המרה של הדרך אותה עברה בחודשים האחרונים. 

 

אחד מהשחקנים היציבים בקבוצה הוא מהראן אבו ריא. כזכור, הבלם בחר להמשיך בשורותיה של הקבוצה גם העונה לאחר שהתחבר מאוד למועדון ואנשיו. שוחחנו עם אבו ריא בכדי לשמוע איך הוא מסכם את העונה שחלפה וראשית סיפר על תחושותיו: "אחרי כל מה שעברנו היה מאוד קשה אבל מאוד מתוק להישאר בליגה במשחק האחרון, ההרגשה הייתה נהדרת שלא אכזבנו את העיר".

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 


מה קרה השנה בטבריה שגרם לכם להגיע למצב הזה?

"דווקא התחלנו ברגל ימין עם שני ניצחונות ונסענו לטורניר בגרמניה שם עשינו טורניר טוב למרות שהיה חסר לנו גול אחד בכדי לעלות לשלב הבא ואז התחילו בעיות הכסף, השביתות והעזיבה של אילן שהייתה מכה קשה יחד עם עזיבה של כמה שחקנים והכל השפיע על היכולת והתוצאות". 


היו רגעים העונה שרצית לשנות תכניות ואולי לבחור מקום אחר?

"את האמת אני מאוד התחברתי למועדון ולקהל שמאוד אהב והעריך אותי ולעיר טבריה, במיוחד למאמן שהביא אותי אילן סויסה שאני מאוד אוהב ומעריך. למרות שהיה לי כמה הצעות בחודש ינואר, לא רציתי לנטוש את המועדון שחיבק אותי". 


איך אתה מסכם את העונה שלך מבחינת יכולת אישית?

"הייתה לי עונה טובה יחסית למה שעברה הקבוצה, תמיד אני שואף לתת המקסימום עבור המועדון שאני עובד בו".


מה הרגע הבלתי נשכח של העונה?

"הרגע הבלתי נשכח הוא השער שהבקעתי בגרמניה מ-40 מטרים".


מה התכניות לעונה הבאה? להמשיך בליגה א', להמשיך בטבריה?

"התכניות לעונה הבאה הן כן להמשיך לשחק בליגה א', אבל רק אלוהים יודע איפה. את האמת עוד לא יודע איפה אהיה בעונה הבאה אבל מה שחשוב שאהיה במקום שיהיה לו מטרות לשאוף כמה שיותר למעלה".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload