במכבי אום אל פחם חגגו עלית ליגה. איהאב ג'בארין: "המטרה עכשיו היא ליגה א'"

באום אל פחם חגגו את עלייתה של מכבי לליגה ב' דרך משחק המבחן. מנהל הקבוצה איהאב ג'בארין: "הייתה חגיגה כפולה בעיר אום אל פחם. רוצים להמשיך להתבסס על שחקנים מקומיים והמטרה היא ליגה א', חולמים גם יותר מזה". 

 

שנים רבות חכו באום אל פחם לעליה ההיסטורית לליגה הלאומית ובזמן שהעיר נצבעה בצבע האדום בעקבות חגיגות ההצלחה, נצבעה באום אל פחם גם בצבעי הצהוב עם עלייתה של מכבי אום אל פחם לליגה ב'. עם סגל מקומי ושחקני בית רשמה מכבי אום אל פחם עליה לליגה השנייה ובכך רשמה העיר הישג אדיר עם עלית ליגה של שתי הקבוצות, ואם חשבתם שהקבוצה הצהובה מסתפקת בליגה ב' אז כלל לא ובהנהלה מכוונים גבוה כאשר המטרה בשנים הקרובות היא להגיע לליגה א' צפון. 
 

על התכניות וההישג של הקבוצה שוחחנו עם מנהל הקבוצה איהאב ג'בארין שראשית סיפר על התחושות לאחד העלייה הרשמית: "הייתה עונה קשה עבדנו מכל הלב והשקענו הרבה מאמצים עד שהשגנו את החלום והמטרה".

צילום: איהאם ג'בארין 

 

בצד השני של העיר חגגה הפועל אום אל פחם עליה היסטורית לליגה הלאומית, הם לקחו לכם אולי את הפוקוס והחגיגה קצת?
"בכלל לא אלא להפך, שמחנו בשביל הפועל והייתה חגיגה כפולה ואל תשכח שהמגזר הערבי תחת מכת אלימות חברתית ואנו מצפים מהתקדמות הכדורגל שיופחת אחוז האלימות ובמיוחד באום אל פחם האהובה עם הפועל ומכבי. כמו כן 
היה שיתוף פעולה בין נציגי שתי הקבוצות כל הזמן והרבה כבוד אחד לשני".


הזכרת שיתוף פעולה, האם יש תכנית משותפת לעתיד שהקבוצה שלכם תכיל שחקני בית ונוער ותהיו תחנת מעבר להפועל או שהשיתוף מסתיים בכבוד ומערכת יחסים?
"אנחנו בונים על סגל מקומי שאנו סומכים על שחקני בית שאום אל פחם מייצרת ובטוחים שתהיה עוד עליה בעונה הבאה. 
שיתוף פעולה היה ויימשך, כל הישג שייך לאום אל פחם וחשוב יותר מכדורגל הוא קירוב לבבות".

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 
 

היעד שלכם ליגה א' או גבוה יותר?
"אנחנו נעלה בסולם מדרגה אחר מדרגה, בינתיים עובדים על ליגה א' ומותר גם לחלום גבוה יותר, התחרות הספורטיבית לגיטימית ובמיוחד על דברים חיוביים".

 

האם תמשיך עם אותו סגל שהתבסס על שחקני העיר או תבצע הרבה שינוים כולל עמדת המאמן?
"בנתיים אנחנו רק עם סגל ביתי, יש לנו בעיר הרבה כישרונות ושחקנים שמפוזרים פה ושם וקהל נהדר ותומך".


מאיפה מקורות הכסף שלכם ? האם יש לכם ספונסרים והאם העירייה הבטיחה שתתמוך?
"העירייה הבטיחה שתתמוך כספית ושתעשה הרבה הקלות, גם יש הרבה תומכים בכסף גדול וקטן, העניין פה תלוי בסדר, אמינות וניהול תקין וזה מה שמועיל באמת יותר מכסף".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload