ערערה גברה על כפר מנדא ועלתה לשלב משחק המבחן את עירוני נשר

עמוק בתוך הארכה ל-120 דקות, הצליחו חניכיו של עיסא נגי'דאת להכריע את ההתמודדות מול כפר מנדא לאחר שעתמאן גראבה(פוני) כבש שער מכריע ששבר שוויון שקבעו קודם לכן מוחמד זידאן ווליד צידאווי בבעיטה חופשית מרשימה. חגיגות גדולות נרשמו בין אוהדי ושחקני ערערה בסיום. השלב הבא: עירוני נשר בשישי הקרוב. 

 

השלב האחרון של פלייאוף ליגה ב' התקיים הערב(ראשון) באצטדיון עילוט ובו נפגשו כפר מנדא והפועל בני ערערה למשחק גמר המחוזות לאחר ששתיהן ניצחו את השלבים המוקדמים במחוזות. לעיני כ-2000 צופים שהגיעו וסיפקו אווירה נהדרת בעילוט, המשחק על כר הדשא נפתח עם שער מהיר לזכות כפר מנדא כבר בדקה ה- 12' כאשר מוחמד שאייב שלח כדור שוער ארוך שהגיע היישר לראשו של שחקן כפר מנדא, ששלח במהירות את קבוצתו בחזרה לכיוונו של השוער עד שמוחמד זיאן קיבל כדור מצוין מיניב דרעי בתוך הרחבה, בעט מצוין ושלח אותו פנימה, על אף שפגע בדרך בשוער שניסה למנוע את ספיגת השער המוקדמת שהעניקה לכפר מנדא את היתרון.

צילום: עובאדה אכתילאת

 

על סף סיום המחצית, יניב דרעי כמעט והצליח להכפיל את היתרון לכפר מנדא, אך שאייב בהצלה אדירה מנע ממנו לשלוח מקרוב כדור חזק פנימה, דקה אחת לאחר מכן גם אבו יונס רשם הצלה נוספת של כדור מסוכן שהוגבה מקרן. 

 

ככל שחלפו הדקות כך גבר המתח בעילוט, בדקה ה-75' לאחר עבירה של קפטן כפר מנדא על וליד צידאווי, קיבלה ערערה בעיטה חופשית אותה לקח צידאוי ששלח פנימה כדור מרהיב ובכך השווה את התוצאה. שתי הקבצות ניסו להכריע את המשחק לפני השריקה להארכה אך ללא הצלחה והן יצאו לתוספת זמן של 30 דקות ובה הגיע הרגע הגדול של המשחק. בדקה ה-117' ורגע לפני שכבר היה נדמה שההתמודדות הזו הולכת לקרב הכרעה בבעיטות עונשין, ערערה הצליחה לחטוף כדור במרכז המגרש ואת אותו הכדור שלח יונס לעברו של אייל כבהא, שבתוך הרחבה עבר את בלם כפר מנדא ושלח כדור שטוח נהדר לפוני שמול השער בנגיעה שלח אותו פנימה והכריע את המשחק בצורה כה דרמטית, על אף שלכפר מנדא בשניות האחרונות ניתנה הזדמנות נוספת לנסות ולהשוות אך מוחמד שאייב בהצלה אדירה מנע ממנה לעשות זאת ושמר על היתרון של קבוצתו עד השריקה האחרונה. 

 

צילום: עובאדה אכתילאת

 

חגיגות גדולות נרשמו בין שחקני ערערה לאוהדים הרבים שליוו אותם ובנוסף, נרשם אירוע יפה בו שחקני ערערה והקהל הריעו לשחקני כפר מנדא על ההופעה אך לצד המחמאות לשתי הקבוצות, מנצחת יש רק אחת וזוהי הפועל בני ערערה שעברה בגדול את המשימה ועכשיו צריכה להתכונן היטב למשחק הקשה שמצפה לה "על כל הקופה" ביום שישי הקרוב מול עירוני נשר מליגה א' צפון. 

חגיגות ערערה בסיום 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload