ניצחון או ירידה: סכנין מתכוננת לערב גורלי מול הפועל חיפה

רק נס ומהפך בתוצאות התחתית יכול להשאיר את סכנין בליגה. שביט: "כולם מבינים את המשמעות של מה שיקרה אם לא ננצח הערב, אנחנו לא משלים את עצמנו". על חסרונם של פלאח ופנישי: "אנחנו במצוקת בלמים אבל עם נחישות גדולה נוכל להתמודד עם כל בעיה שצצה". 

 

שלושה מחזורים נותרו לסיום העונה ובבני סכנין מודעים לכך שרק נס ומהפך בתוצאות, יחד עם ניצחונות בכל המשחקים יכול להשאיר אותם בליגה . הערב(שבת, 20:30) תארח הקבוצה את הפועל חיפה לאחד המשחקים שיכול במידה מסוימת לדחות את הקץ ולהשאיר תקווה לשבוע נוסף במסע ההישרדות, או לחילופין לחרוץ את גורלה בירידה לליגה השנייה. 


כאמור במידה וסכנין מנצחת הערב היא מצמצמת את הפער מהפועל חיפה לארבע נקודות ובאותה שעה נפגשות מכבי פתח תקווה ומ.ס אשדוד כאשר תיקו או ניצחון לאשדוד יצמצם את הפער לשלוש נקודות ממכבי פתח תקווה, שתפגוש את הפועל חיפה במחזור הבא. למרות הפער, כל עוד לא תמו כל הסיכויים והתסריטים להישארות, בהנהלה מצהירים: "לא נרים ידיים כל עוד תיאורטית על הנייר הכל אפשרי".


לאלדד שביט  יש לא מעט כאבי ראש בנוגע להרכב ולסגל ובעיקר בחוליית ההגנה כאשר סרי פלאח נפצע ולא יוכל ישחק אלבן פינישי מוצהב כך שככל הנראה אמיר נסאר וגנטוס יפתחו במרכז ההגנה. כמו כן, גם שיתופם של מהראן ראדי ומוחמד גאדיר עמד בספק אך ככל הנראה הם בסופו של דבר כן יכללו בשמונה עשר. כמו כן כובש שער הניצחון האחרון עטאא ג'אבר נמצא בתמונת ההרכב. 


מאמן הקבוצה אלדד שביט אמר לקראת המשחק: "אנחנו לא רוצים להשלות אף אחד ובטח לא את עצמנו, המצב ידוע ואנחנו מבינים אותו טוב מאוד. ככל שעוברים המחזורים החבל מתהדק על הצוואר ומצבנו הופך לפחות טוב. כולם מבינים את המשמעות של אם לא ננצח הערב, במידה וכן ננצח נוכל להיכנס מסע הישארות כך שזה משחק מפתח. אנחנו מודעים לזה שאנחנו לא תלויים בעצמנו". 

צילום: מועדון בני סכנין

 

עוד הוסיף שביט בנוגע למצב הקבוצה: "אנחנו לא יכולים לחשוב על משחק הבית הבא, כי אם לא ננצח היום הוא כבר לא יהיה רלוונטי. דוחא במשך שנים היה מבצר, גודל של מועדון נקבע על ידי מסורת וקהל ויש את שני הדברים האלה. יעזור מאוד לשחקנים התמיכה והרוח הגבית שנקבל מהקהל אם הוא יגיע היום. זקוקים לפוש אחרון מהם".

 

על החיסורים בסגל אמר לסיום: "יש לנו קצת בעיה מבחינת ההרכב, אנחנו במצוקת בלמים אבל לא משנה מי יעלה למגרש היום הוא יתן את כל עולמו ודמו למען המועדון ואני מאמין שבנחישות גדולה נוכל להתמודד עם כל בעיה שצצה לנו". 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload