אבו ריא: "מגיע לנו לעלות ליגה, אנחנו יכולים לעבור כל קבוצה"

בכפר מנדא חגגו את ההעפלה לגמר המחוזות מול ערערה. מלך השערים של מחוז צפון א' מומחד אבו ריא שהשלים צמד במשחק המותח סיפר: "אם יש מגיע זה רק לנו, הבטחתי לעצמי שאחזור השנה בכל הכוח ועשיתי את זה בגדול, אלחם עד הסוף. אנחנו יכולים לעבור כל קבוצה".

 

יום מותח במיוחד חווינו אמש(ראשון) במחוזות ליגה ב' צפון ואחת מהקבוצות שחגגו הייתה אחווה כפר מנדא, שהצליחו לגבור בתוצאה 3-1 על יריבתה הצמודה לאורך העונה כולה הפועל בועיינה ולהעפיל לגמר המחוזות בו תיאבק מול הפועל בני ערערה על הכרטיס למשחק המבחן מול הקבוצה מליגה א' צפון.

 

חלוץ הקבוצה מוחמד אבו ריא שכבש אמש צמד שערים שהשלימו את מאזנו ל-29 בראש טבלת כובשי השערים, אמר לאחר המשחק: "אני מרגיש מצוין, היה משחק קצת קשה גם בעקבות תנאי המגרש הקשים שלא עזרו לנו לתת את מה שאנחנו יודעים, אבל הצלחתי לנצל שתי הזדמנויות ראשונות והבקעתי שני שערים. למשחק הזה יש מנצחת אחת והיא אנחנו, בועיינה התקשתה והלחץ שהפעילו עלינו לאורך כל המחצית הראשונה נבע בעיקר מהשער המוקדם שהם ספגו וזה מובן".

 

על המוטיבציה הגבוהה שנשמרה בקבוצה על אף האכזבה מאי ההעפלה מהמקום הראשון הוסיף: "אם יש מגיע זה רק לנו. אנחנו קבוצה טובה, ניצחנו גם את טמרה ופעמיים את בועיינה שהיו מתחרות צמודות שלנו,  אבל משחקים עד הדקה האחרונה וכך לימדו אותי. אני אלחם עד הסוף מקווה שבסוף אני אעלה ליגה בעזרת השם".

צילום: חליל חאדר 

 

כזכור, בתחילת העונה שב אבו ריא מתקופת החלמה מניתוח לשיקום הרצועה הצולבת, פציעה שפגעה בו ברגעי השיא בהם טיפס לראש טבלת כובשי השערים במדי כאוכב אשתקד. על החזרה המוצלחת למגרשים ולפסגת טבלת הכובשים אמר: "עבדתי קשה מאוד בכדי להגיע למצב שאוכל לשחק. הניתוח היה מצוין אצל ד"ר אינאל בטחיש מהרופאים האורתופדים הטובים במדינה, גם לא אשכח את גסאן זהראוי הפיזיותרפיסט שהחזיר אותי לפעולה. אחרי שעברתי את הפציעה עוד סיימתי מלך שערי הליגה ועליתי עם כאוכב ליגה, זאת למרות חצי עונה שלא שיחקתי ועדיין נשארתי בראש טבלת הכובשים. לקחתי על עצמי שאני חייב לחזור השנה בכל הכוח וברוך השם חזרתי בגדול".

 

לסיום התייחס ליריבה אותה יפגשו בגמר המחוזות הפועל בני ערערה: "את האמת אני לא מכיר את ערערה ופרדיס כדי לדעת מי מהן טובה יותר והיה עדיף שתתמודד מולנו, מה שאני יודע הוא שאני חייב לבוא ולתת כל כולי בכדי לעלות ליגה. נגד מי נשחק זה לא חשוב, אלא הכי חשוב שנבוא מוכנים ומפוקסים ואני מאמין שאנחנו יכולים לעבור כל קבוצה".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload