פלייאוף ליגה ב': כפר מנדא וערערה עלו לגמר המחוזות

כפר מנדא גברה 3-1 על בועיינה וערערה ניצחה את פרדיס בדו קרב פנדלים לאחר תיקו מאופס והארכה, השתיים ייפגשו בגמר המחוזות בו יתמודדו על הכרטיס למשחק המבחן מול המועמדת לירידה מליגה א' צפון. מצטיין ערערה השוער מוחמד שאייב: "ניצחון מוצדק, מקווים לשמח את הכפר ערערה בעלייה לליגה א'". 

 

לאחר משחקים מותחים שקיבלנו בשלבים הראשונים של משחקי הפלייאוף, הדרמה הגיעה כמעט לשיא כשאחווה כפר מנדא, הפועל בועיינה, הפועל בני פרדיס והפועל בני ערערה התמודדות על העלייה לשלב האחרון מבין משחקי הפלייאוף של ליגה ב' בו יפגשו את היריבה מהמחוז המקביל ויתמודדו מול על הכרטיס למשחק העלייה מול הקבוצה הנבחנת מליגה א' צפון. 

 

מחוז צפון ב'
הפועל בני ערערה - הפועל בני פרדיס 

לאחר תיקו מאופס שנשמר עד לשריקת הסיום של ההארכה, יצאו השתיים לדו קרב פנדלים. הראשונה לגשת לנקודה הלבנה הייתה הפועל בני ערערה כאשר אכרם עסלי תן את הסיפתח וקבע 1-0 לערערה. רוברט ארחיל ניגש גם הוא ראשון מצד פרדיס, אך נעצר אצל מוחמד שאיב שהדף את הכדור שלו ושמר על היתרון של קבוצתו. לבעיטה השנייה של ערערה ניגש עודאי בדראן שבעט כדור חזק למרכז השער, נמרוד כהן הפעם הצליח להדוף ומנע מערערה להגדיל את היתרון. מנגד, מוחמד טאהא הצליח להכניע את שאיב וקבע שוויון מותח 1-1 בין השתיים.

 

לבעיטה שלישית ניגש נור גנאים ששלח כדור עצמתי למרכז השער של כהן שלא הצליח להרחיק ושוב יתרון 2-1 לזכות ערערה. מן העבר השני, ברק מסיקה בעט כדור שטוח לפינה הימנית של מוחמד שאיב שהצליח להדוף בפעם השנייה והשאיר את קבוצתו ביתרון 2-1 ובמתח גדול. 

 

הצטיין. שאייב

צילום: עובאדה אכתילאת

 

לבעיטה רביעית ניגש וליד צידאוי שהצליח גם הוא להכניע את כהן ומנגד, חביב ג'אבר הצליח גם הוא להכניע את שאייב והיתרון של ערערה נשמר בתוצאת 3-2 לזכותה. הדמרה נמשכה וכאשר אחמד יונס ניגש לעבר בעיטה מכריעה, הוא שלח כדור לעבר הפינה הימנית של נמרוד כהן שהצליח להדוף והשאיר את פרדיס בתמונה. מנגד, עואד מוראד הצליח לכבוש ולהשוות. לבעיטה השישית במספר ניגש כרם כבהא שהצליח להכניע את שוער פרדיס וקבע 4-3 ערערה וכאשר המתח בשיאו, עוביידה טאהא ניגש לעבר בעיטה מותחת לזכות פרדיס, אך הכדור ששלח למרכז השער נעצר אצך שוערה המצוין של ערערה שהיה איש המשחק וקבע 4-3 בסיום וניצחון דרמטי לערערה שתתמודד במשחק המכריע מול כפר מנדא.

 

שוער הקבוצה ומצטיין המשחק מוחמד שאייב אמר ליאללה ספורט בסיום: "היה משחק קשה. המאמן הכין אותנו בצורה הכי טובה, עבדנו כל האימונים על הנקודות החלשות בקבוצה היריבה ועל הנקודות החזקות אצלנו. הניצחון היה מוצדק והמשחק הזה היה צריך להיגמר עוד לפני ההארכה. אם לא היינו מנצחים לא היה צדק, עשינו עונה מאוד טובה ואני מקווה שנמשיך אותה עד הסוף ונשמח את הכפר ערערה בעלייה לליגה א'" 

 

על היריבה הבאה אותה יפגשו אחווה כפר מנדא אמר: "כפר מנדא קבוצה טובה, אנחנו נתכוונן בצורה הכי טובה ונבוא מוכנים. אם לא היו לנו פציעות באמצע העונה היינו עולים מהמקום הראשון".

 אוהדי ערערה חוגגים

צילום: תאמר קילאני

 

מחוז צפון א'
הפועל בועיינה - אחווה כפר מנדא

המשחק בין השתיים הללו סיפק יותר קצב ושערים כאשר כבר בדקה ה-3' כפר מנדא ניצלה טעות בהגנת המארחת ועלתה ליתרון מהיר בזכות שער של מלך שערי הליגה מוחמד אבו ריא. בועיינה מצידה ניסתה ללחוץ ולהשוות והייתה עדיפה אך מי שהצליחה להכפיל את היתרון הייתה דווקא כפר מנדא עם שער נוסף של אבו ריא החלוץ המצטיין שלה שהשלים צמד. על סף סיום המחצית הצליחה בועיינה לחזור למשחק ולצמק את התוצאה ל 2-1, שוב במשחק טעויות והפעם מן העבר השני שהוביל לשער עצמי, ותוצאה זו נשמרה עד תום המחצית.

 

המחצית השנייה נפתחה במגמת לחץ מצדה של בועיינה שחיפשה שוב ושוב את שער השוויון, ואף נפסל לה שער של שאדי חמודה בדקה ה-78' שהכעיס את אנשי הקבוצה בטענה לפסילה של שער חוקי ומי שהצליחה שוב לשים את הכדור ברשת הייתה כפר מנדא שחתמה את ההתמודדות עם שער נוסף של מוחמד זידאן שקבע תוצאת 3-1 בסיום בזכותה חגגו בכפר מנדא עלייה לגמר המחוזות, שם יפגשו לדו קרב מסקרן את הפועל בני ערערה שניצחה במגרש מקביל. 

 צילום: חליל חאדר

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload