עשתה את זה ובענק: מ.ס כפר קאסם עלתה לליגה הלאומית

לאחר שעונה אחר עונה התאכזבה בשלבי הסיום, כפר קאסם רשמה עלייה היסטורית לליגה הלאומית לאחר ניצחון בתוצאה 2-0 על כפר שלם. אדלשטיין: "זו השנה הכי מתוקה שהייתה לנו, כולם יודעים מי זו כפר קאסם עכשיו". אבו עלי מחאג'נה: "מהאימון הראשון כאן ידעתי שאעלה ליגה, זו משפחה". 

לעיני מעל 1000 אוהדים שצבעו את המגרש הביתי בכפר קאסם בצבע אדום, עלו שחקני מ.ס כפר קאסם למשחק גורלי האחד לפני האחרון בליגה וזה שבסיומו ידעו כי הם יכולים כבר לחגוג עליית ליגה היסטורית, כתלות בתוצאה שתעשה סגניתם הכח רמת גן במגרש מקביל וזאת לאחר שכבר נפתח פער ביניהן של שתי נקודות.

כפי שכבר התרגלנו לראות מחניכיו של איסמעיל עאמר, גם הפעם בצל כל הלחץ והמתח, הצליחו להפגין נחישות ולגבור על יריבתם ללא קושי רב. הראשון לכבוש היה יוסי אסייג כבר בדקה ה-7', הסקורר הבלתי מעורער של הקבוצה ושל הליגה הצליח אף להכפיל את התוצאה בדקה ה-47' והעניק לקבוצתו ניצחון ענק בתוצאה 2-0 בסיום שבזכותו ובמקביל להפסד של יריבתם לחולון, משחק אחריו עקבו ביציעים במתח רב לאורך כל 90 הדקות, חגגו בכפר קאסם עלייה היסטורית לליגה הלאומית.

צילום: אתר יאללה ספורט 

מדובר בשמחה ענקית עבור תושבי העיר שליוו את קבוצתם עונה אחר עונה בשנים האחרונות בהן הגיעו עד לשלבים כה מתקדמים ומשחקי המבחן בפלייאוף, אך לא הצליחו לעשות את הצעד האחרון שיוביל אותם אל הליגה השנייה. אם כך, הפעם הם עשו זאת ובגדול וזכו לתמיכה ענקית מצד הקהל המקומי, קבוצות המגזר הערבי שהעבירו פרגונים ובעלי תפקידים בכירים מעולם הכדורגל והפוליטיקה שהגיעו להביע הוקרה ותמיכה.

שחקן הקבוצה אוהד אדלשטיין אמר בסיום: "אני בהתרגשות עצומה. כשבאתי למקום הזה זה היה במטרה אחת לעלות ליגה, היה שווה לחכות שלוש שנים בשביל הרגע הזה. אני שמח בשביל כולנו ורק נותר לי להגיד להם תודה. כל הארץ יודעת מי זו כפר קאסם עכשיו, זו השנה הכי מתוקה שהייתה לנו. בחרו פה שחקנים עם אופי מתאים השנה, זו משפחה אחת". 

בלם הקבוצה מוחמד (אבו עלי) מחאג'נה הוסיף: "הייתה עונה קשה מאוד, שברנו את כל השיאים בהבקעת שערים, בספיגה ובצבירת נקודות. מהאימון הראשון כאן ידעתי שאני עולה ליגה".  

#מסכפרקאסם

כתבות נוספות